Ausalt ja avatult – teemad, millest ei räägita

Hea Teeviit külastaja!

Ma pole oma identiteedis kindel – kas see on norm? Mida kujutab endast biseksuaalsus? Mis on eneserahuldamine? Millega tegelevad noortekabinetid? Kuidas aru saada, et olen langenud grooming’u ohvriks? Millal on see õige hetk seksuaalelu alustamiseks? Kust saada nõu ja abi seksuaaltervise teemadel või kui olen langenud seksuaalvägivalla ohvriks? Mis on seks või milleks kasutatakse libestit?

Kui oled kunagi mõtisklenud selliste ja paljude muude sarnaste küsimuste üle, kuid vastuseid ei ole leidnud, siis Teeviit aitab sul neile küsimustele leida vastuseid!  Samuti toetame Sind, et mõistaksid oma ainulaadsust – Sinu soovid, tahtmised, vajadused, välimus, mõtteviis on parim viis mis olla saab!

Teemakuu raames tõusevad  tähelepanu keskmesse sellised teemad nagu seksuaalneidentiteet, seksuaalsus ja seksuaaltervis, suhted ja turvatunde loomine lähisuhetes, murdeea muutused, seks, sõprus ja paljud muud.

Kasulikest abimaterjalidest, värsketest podcastidest ja õpetlikest lühivideotest saad vastused sind huvitavatele küsimustele.

Uuri ja räägi kaasa koos Teeviit portaaliga ning pea meeles – ausus ja avatus on äge! 

Noortele suunatud MTÜ Eluks Valmis kutsub noori seksuaalhariduslikele veebinaridele.

1. augustil: Räägime seksist!: noorelt noortele – TERVISLIK SEKS

8. augustil: Räägime seksist!: Noorelt Noortele – NAUDITAV SEKS

Toetavad materjalid, selgitused ja nõuanded

Vaata neil teemadel lisaks ka noorteinfoportaali Teeviit rubriikidest:

Kuula ka Seksuaaltervise ABC  taskuhäälingut, kus räägitakse seksuaaltervisest, seksuaalsusest ja seksist ausalt, otse ja tõenduspõhiselt.

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Anna oma panus Teeviit teemakuude 2024 loomesse!

Noorteinfoportaal Teeviit toimetab igal aastal teemakuude põhiselt avades noorte jaoks olulisi teemasid ning jagades erinevate noorte ja spetsialistide persooni- ja kogemuslugusid. Selleks, et ka järgmisel aastal pakkuda noorte jaoks huvipakkuvat sisu vajame Sinu abi! Anna oma panus vastates lühikesele küsimustikule!

Jättes oma e-maili loosime kõikide vahel välja ka Teeviit meeneid.

Skip to content