Kuidas luua lähisuhet?

Suhte loomine ja suhtes olemine võib olla keerukas protsess. Suhte alustamiseks on aga mitmeid võimalusi ja nippe, mis võivad tulla abiks suhte loomisel.

Lähisuhet iseloomustab tunded ja kiindumus kahe inimese vahel. Lähisuhe ei tähenda seejuures tingimata paarisuhet, see võib tähendada ka peresuhet, sõprussuhet või armastussuhet.

Enamasti ei kujune kahe inimese vahel olev suhe iseenesest, vaid sellele peavad osapooled ka ise kaasa aitama. Loe siit, millised võimalused ja nipid võivad tulla sulle abiks:

  • Tuleb arvestada, et inimesed on erinevad ning mõnel on suhet alustada keerulisem ja teisel lihtsam. Seetõttu on olulised mõlema osapoole panus ja roll.
  • Lähisuhte loomisel tuleb kasuks sõbralikkus, ausus, kannatlikkus, pühendumine, iseendaks jäämine ning ka oma nõrkuste ja tugevuste näitamine.
  • Ole teadlik nendest positiivsetest omadustest, mida just sinul on oma suhtepartnerile pakkuda – olgu selleks siis näiteks oskus kedagi ära kuulata või hea naljasoon.
  • Suhe muutub lähedasemaks ajaga, mis kulub suhtepartneri tundmaõppimiseks. Seega, ole kannatlik ja anna suhte arenemisele aega.
  • Lähisuhte alustamise kohta saad rohkem lugeda Amorist.

 Suhte alustamine ja suhe nõuavad mõlemalt osapoolelt mõningaid pingutusi.

 Koostatud Amori allika põhjal.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus