fbpx

Noorteinfo töötubade juhendmaterjalid

Tere tulemast noorteinfo töötubade lehele!

Siit leiad noorteinfo töötubade juhendmaterjale 26-l erineval teemal! Töötubade eesmärk on toetada noorte informeeritust ja teadlikkust erinevatest võimalustest ning valikutest oma elu paremaks korraldamiseks, sh tutvustatakse Teeviit noorteinfoportaali eri vanustes noortele.

Töötuba on tööriist noortega töötavatele spetsialistidele noorteinfo temaatiliseks käsitlemiseks ning vahend info- ning meediakirjaoskuse arendamiseks. Töötube saavad materjalide toel ellu viia ka noored teistele noortele.

Kuidas juhendmaterjalid alla laadida?

  1. Vali sobiv teema.
  2. Täida ära vorm allalaadimiseks.
  3. Seejärel avaneb link “Faili saate allalaadida SIIT.”

Loe soovitusi juhendmaterjalide kasutamiseks: noorteinfo töötubade läbiviimise juhend.

Valminud on ka praktiline kogumik noorteinfo töötubade läbiviimiseks, kus on juhiseid ja nõuandeid noorteinfotöö elluviimiseks.

Töötoas osaleja (noore) tagasiside

Suuna noor pärast töötoa läbi viimist andma ka tagasisidet.

Töötubade juhendmaterjalide loojad

Töötubade juhendmaterjale on aidanud luua Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus, Riin Luks, Karoliine Aus ja Kristina Masen.

Noorteinfo töötubade korraldamist on osaliselt rahastatud haridus- ja teadusministri kinnitatud ning  Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames. 

Skip to content