fbpx

Siia lehele oleme kokku koondanud noortele ja noorte tehtud podcastid. Kui soovid ka oma podcasti siin näha, siis anna meile sellest teada teeviit@harno.ee.

Siin lehel saad podcastide seeriast kuulata ära ühe lingitud episoodi, kui soovid teisi ka kuulata, siis vajuta Spotify/Youtube märgile. Sind suunatakse esindusloendisse, kus leiad kõik selle podcasti osad. 

Noored ise teevad

Teeviit tulevikku!

Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit.
Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil.

Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hääletame! Podcast

Taskuhääling “Hääletame!” räägib tulevastast Euroopa Parlamendi valimistest. Podcast on valminud Gustav Adolfi Gümnaasiumi G2 ühiskonnateaduste klassi suunaprojektina.

Noor Tegija podcast

Noor Tegija podcastide eesmärk on rääkida noortele ja noortega, et neid inspireerida ja jagada väärt mõtteid.

Pärnu noorte podkäst

See podkäst kanal on loodud Pärnu noorte televisiooni noorte poolt ning kõigi noorte jaoks, et kanda edasi noorte oma häält. Kanal kajastab Pärnu noorte tegemisi, mõtteid, soove ning annab võimaluse eneseväljenduseks. Lisaks soovime jagada noortele infot erinevate huvi- ja sporditegevusteks, haridusteemadel ja tutvustamaks põnevaid inimesi ning ameteid.

Saare noored podcast

Me oleme Saaremaa noored, kes räägivad noorte elust ja olust. Meie eesmärgiks on arendada noorte elulisi teadmisi. Podcastis hakkavad külas käima eri valdkondade esindajad, kes räägivad oma tööst ja elust.

Podcasti juhivad Karola Kuldsaar, Nora-Liisa Viherpuu ja Aleksandra Uue.

Rohevaal

Oleme kaks noort ja ettevõtlikku Tõrva aktivisti Grete Rohtla ja Hannela Vaal ning juhime ROHEVAALA podcasti. ROHEVAALA podcasti saatekülalisteks on ettevõtlikud, ägedad, noortemeelsed ja inspireerivad inimesed, kellelt uurime kuidas nad on leidnud oma tee elus ning mis innustab neid tegutsema.

GÕM taskuhääling

”GÕM” taskuhäälingu eesmärgiks on jagada kahe noore nägemust maailmast ja selle arenemist läbi aja. Saates käivad ka külalised, kelleks on enamasti teised eakaaslased, kelle ideid ja harjumusi lahti mõtestatakse. Taskuhäälingus üritatakse kogu maailm pulkadeks võtta ja sellest aru saada, olgu see maailma juhtide suured otsused või küsimus, ”miks tomat burgeri vahel käib?”. Tegemist ei ole surmtõsise taskuhäälinguga, vaid pigem võetakse asju huumoriga.

AEGA ON

AEGA ON taskuhäälingus arutame inspireeritult SLOW-liikumisest kuidas oma elus aega maha võtta ning oma tegevustes hinnata pigem kvaliteeti kui kvantiteeti. Seda ikka selleks, et hoida nii enda tervist kui ka looduskeskkonda meie ümber. Saatejuht: Maret Kesküla.

Noorteaken podcast

Podcast “Noorteaken” on noorsootöö valdkonna teemasid käsitlev taskuhääling, mida juhivad aktiivsed Tartus tegutsevad noored: Anete Pavlov, Keiri Rebane, Kerttu Vau, Grete Kull & Lisett Liiv!

Kliimamuutused Minu Taldrikul

“Kliimamuutused minu taldrikul” on Võrumaa noorte kirjutatud solidaarsuskorpuse projekt, mille teemaks on toidu mõju keskkonnale ja tervisele, taimetoit kui kiire ja tõhus lahendus kliimamuutuste peatamisel ja noorte looduskaitse aktivism.

Selge Pilt

Valga Gümnaasiumi noorte podcast, mis kajastab noorte elu.

Noordelegaatide podcast

Eesti Noorteühenduste Liidu podcast “Noortedialoog” toob kuulajani kõikvõimalikku aktuaalsetest teemadest, välisreisidest ja õppevisiitidest, parimatest praktikatest ning kõigest muust, mis puudutab noorte osalust.
Videopodcast on osa “Euroopa Noortedialoog 2022-2024” projektist, mida viib ellu Eesti Noorteühenduste Liit ja mida rahastavad Euroopa Liit ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Noortele ja noortega töötavatele spetsialistidele

Hariduse tulevik

Haridus- ja Teadusministeeriumi taskuhäälingus  „Hariduse tulevik“ avavad oma suu ja südame haridusvaldkonna eksperdid. Kutsume teid kaasa mõtlema hariduse oleviku ja tuleviku teemadel. Käsitleme haridust ja õppimist kõige laiemas tähenduses: lasteaiast alates elukestva õppimiseni välja.

Noorsootööjutud

Eesti Noorsootöötajate Kogu nutika töögrupi podcastis “Noorsootööjutud” räägime ja räägivad meie enda noorsootöötajad ja spetsialistid noorsootöö võlust ja valust, väljakutsetest, võimalustest, vabadusest, vastutusest, väärtustest, virtuaalsusest, vitaalsusest ja vaimust

Nutikus noorsootöös

Taskuhääling nutikus noorsootöös on ellu kutsutud projekti “Noortevaldkonna digihüpe” raames. Taskuhäälingus avatakse põhjalikumalt projekti raames tehtavaid tegevusi ning käsitletakse nutika noorsootöö teemavaldkonda kuuluvaid märksõnasid nagu näiteks digi, digitaalne, nutikus, e-lahendused, e-osalus, AI, e-mängud jpm.”

Taskuhäälingut on võimalik ka kuulata ja vaadata YouTube vahendusel. 

Erasmuse taskuhääling

Erasmuse taskuhääling ootab kuulama!
Erasmuse või Euroopa Solidaarsuskorpusega maailma minnes hakkab kohe kõiksugu asju juhtuma! Uus taskuhääling tutvustab Erasmus+ ja ESK programmide lõputuna näivaid võimalusi; julgustab tulevasi erasmuslasi programmis osalema ning jagab lihtsalt mitmeid põnevaid lugusid!
Saatekülalised ei ole sugugi vaid välismaale õppima läinud tudengid, vaid räägime programmi võimalustest iga nurga alt.

Edu ja Tegu

Edu ja Tegu raames valmivad 50 podcasti, kus teemadeks rahatarkus, ettevõtlikkus, ettevõtluspädevus, ettevõtlus- ja karjääriõpe, head praktikad otse koolidest.

TORE Stuudio

Stuudios on TORE podcast! TORE kanal aitab kuulajale-vaatajale vahendada infot koolielu ja noorte väljakutsetest, noorte ja juhendajate isiklikke kogemuslugusid ning TORE programmi parimaid praktikaid üle Eesti.  
Külalisteks on noored, noortega töötavad inimesed, eksperdid ning haridus- ja noorsootöövaldkonna parnerid.
Peamised märksõnad saates on: sotsiaal-emotsionaalsete oskuste õppimine ja õpetamine, väärtuste ja hoiakute kujunemine, suheted, vaimne tervis, koostöö ja ennetav mõtteviis ning positiivne ellusuhtumine, aga ka palju muud.

Skip to content