fbpx

Alates 2018. aastat toimetavad Teeviit portaali juures vabatahtklikud. Teeviit vabatahtlike meeskonda kuuluvad noored vanuses 13 -24 eluaastat. Portaali tegevustesse kaasatud noored paiknevad kõik üle Eesti erinevates linnades ja valdades, panustades Teeviit portaali sisuloomesse ja sotsiaalmeediasse. 

Vastavalt Teeviit teemakuudele on just meie vabatahtlikud need, kelle erinevaid artikleid, persooni- ja kogemus lugusid saab meie portaalist igapäevaselt lugeda. Meie noored panevad kokku ja toimetavad Teeviit uudiskirja. Teeviit sotsiaalmeedia on meie ägedate vabatahtlike nägu (tik-tokid, reelsid, instaga jne). Lisaks on meie vabatahtlikud kaasatud ühekordsete ülesannetega, olgu selleks mingi vinge siendikorje või Teeviit erinevatel üritustel füüsiline kohalolek ja lisapaar abikäsi. 

Kui me igapäevaselt oleme oma Teeviit vabatahtlike noortega ühenduses läbi Slack keskkonna ja ühises infoväljas olemiseks toimuvad igal nädalal veebis tiimi briifid, siis toimuvad kord kvartalis meie vabatahtlikele ülivinged Teeviit vabatahtlike TREFF-id.

2023/2024 hooaja vabatahtlikud

Alina Baranova
Liitus märtsis 2022

Anastassia Andrejeva
Liitus juulis 2022

Aarne Kappet
Liitus septembris 2023

Anastassia Ussova
Liitus septembris 2023

Daria Dmitrijeva
Liitus veebruaris 2021

Diana Zvonkova
Liitus märtsis 2018

Eliis Jõgioja
Liitus septembris 2023

Emma Sofia Meri
Liitus septembris 2023

Grete Kull
Liitus juunis 2021

Hanna-Maria Johanson
Liitus detsembris 2021

Helena Lulla
Liitus septembris 2023

Hiie Pent
Liitus septembris 2023

Jakob Mürk
Liitus jaanuaris 2023

Juan Uukareda
Liitus septembris 2023

Karola Lee Aasavelt
Liitus juulis 2022

Kärt Sihver
Liitus novembris 2021

Kertu Kändla
Liitus septembris 2023

Laura-Liis Nõmme
Liitus juuli 2021

Laura-Liisa Tõldsepp
Liitus septembris 2022

Lisanna Üksik
Liitus septembris 2023

Lisette Tarto
Liitus septembris 2022

Madis Kormik
Liitus märtsis 2018

Marijana Kreek
Liitus septembris 2023

Olesya Popova
Liitus septembris 2022

Sofija Ramenskaja
Liitus septembris 2022

Stella Vanamölder
Liitus novembris 2021

Ustinia Orlova
Liitus septembris 2023

Vlada Tihhonova
Liitus septembris 2023

Teeviit vabatahtlike TREFF-id

Teeviit vabatahtlike meeskonnale toimuvad kord kvartalis ülivinged kohtumised, mida me hellitavalt nimetame TREFF-ideks. Treffid on super hea võimalus vabatahtlikel, kes paiknevad erinevates Eesti piirkondades, omavahel kohtuda. Iga vabatahtlike kohtumine on isemoodi ja erinevas Eesti kohas. 

Treffidel toimuvad ühtset tiimitunnet võimendavad  tegevused nagu meeskonnamängud, õpitoad, minikoolitused ja palju muid tegevusi. Loome koos uusi mälestusi ja samal ajal õpime miskit uut, mida kohe töös vabatahtlikuna Teeviit portaali juures rakendada.

Näiteks on noortele motivatsioonist ja ajaplaneerimisest käinud rääkimas Harald Lepisk, mini-kontserdiga on üles astunud laulja Inger, oleme saanud üheskoos meisterdada näiteks kõige omanäolisema kalendermärkmiku või taasavastanud oma kunstiannet martispianile maalides. 

Korra aastas, suvel vältab meie Treff lausa kaks päeva. Möödunud suvel käisime kõik koos Hiiumaal ja sel aastal ootab meil ühiselt avastamist Ida – Virumaa. 

Teeviit vabatahtlike väljakutsed

Lisaks treffidele toimub Teeviit vabatahtlike meeskonnas vahvaid väljakutseid, millesse saab panustada ja millega me hoiame üleval oma meeskonnatunnet. Väljakutsed on hea võimalus teha midagi koos olles samal ajal laiali üle terve Eesti. 

Mis on ehk märkimist väärt fakt, et need väljakutsed on meie endi noorte poolt välja mõeldud ja läbi viidud. Näiteks on vabatahtlike meeskonnale toimunud vabatahtlik Hanna-Maria eestvedamisel vahva salajase kirjasõbra väljakutse, kus iga vabatahtlik sai endale tiimis salajase kirjasõbra, keda sõbrapäeva puhul üllatada. 

Või meie vabatahtlik Grete vahva liikumispildi väljakutse, millega anti oma väike panus liikumisaasta kilomeetrite loendusse. Või tervisliku toiduvalmistamise väljakutse, kus Teeviit vabatahtlikud kokkasid ja said jagada oma häid retsepte ning pilte valminud maitsvatest roogadest. 

Teeviit vabatahtlike ülesanded

Teeviit vabatahtlikel on võimalus panustada Teeviit noorteinfoportaali tegevustesse läbi erinevate ülesannete. 

Just meie vabatahtlikud on need, kes vastavalt Teeviit teemakuudele kirjutavad portaali erinevaid lugusid ja aitavad luua sotsiaalmeedia sisu. Samuti on oodatud vabatahtlike ideed, et sünniksid podcastid teemadel, mis kõnetavad noori. Noorte kirjutatud artikleid, persooni- ja kogemuslugusid saab meie portaalist igapäevaselt lugeda. Teeviit vabatahtlike ülesandeks on ka kokku panna ja toimetada Teeviit uudiskirja. Teeviit sotsiaalmeedia on meie ägedate vabatahtlike nägu, kes panustavad sotsiaalmeedias sisu tootmisesse (tik-tokid, reelsid, instaga jne). 

Meie vabatahtlikud on kaasatud ka ühekordsete ülesannetega, olgu selleks mingi vinge sisendikorje või Teeviit ja Harno üritustel füüsiline kohalolek ja lisapaar abikäsi. Näiteks on saanud vabatahtlikud panustada Teeviit 5 suurel juubelikonverentsil või olla osa Noorum noortekonverentsi korraldusest kohapeal. 

Lisaks väikestele ülesannetele portaali juures toimetamisele, on noored saanud Teeviit lipu all reisida ja olla osa Euroopa noorteinfo võrgustiku tegevustes. 

Teeviit vabatahtlike liitumine

Teeviit vabatahtlike meeskonnaga on võimalik liituda üks kord aastas. Selleks kuulutab Teeviit portaali meeskond välja kandideerimise. Noored, kes soovivad panustada Teeviit tegevustesse, saavad kandideerida. Vabatahtlikuna toimetamine annab juurde uusi kogemusi ja sõpru üle- Eesti.  Esmalt tuleb noorel liitumiseks täita lihtne ankeet, millele järgneb mõne aja möödudes vestlus. 

2023. aasta vabatahtlikuks kandideerimise info leiad SIIT!

Skip to content