fbpx

👇 Vaata LIVE saadet siin 👇

5 erinevat noort
5 erinevat teekonda
17. märtsil kell 15.00

Saatejuht: Maria Rannaväli
Külalised: Kevad Belle Saarepera, Franz Malmsten, Andreas Melts, Maia Klaassen

Kui oled oma elus teelahkmel või tahaksid avardada oma silmaringi ja saada inspiratsiooni, siis tule kuula 5 tuntud Eesti noore lugu teekonnast, otsustest ja valikutest peale gümnaasiumi lõppu. 

Räägime õppimisest, tervisest, ettevõtlusest, trennist, suhetest, sotsiaalmeediast ja paljust muust.

Maria
Rannaväli

Maria Rannaväli on tuntud Eesti sisulooja, kelle igapäevaste toimetuste alla kuulub oma mõtete väljendamine podcastis “Rannaväljanne” ja õpingud ajakirjanduse erialal Tallinna Ülikoolis.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera on noor ettevõtja, kelle suurteks kirgedeks võib lugeda kohvimaailma vallutamise ja reisimise. Muuhulgas on Kevad ka suur tervise entusiast.

Franz
Malmsten

Franz Malmsten on tuntud Eesti näitleja. Lisaks näitlemisele, õpib Franz Balti Filmi- ja Meediakoolis ning teeb ka ise filme.

Andreas
Melts

Andreas Melts on sisulooja, kes on tuntuks saanud enda suurepärase halva inglise keelega. Lisaks nalja pakkuvate videote loomisele, tegeleb Andreas igapäevaselt ka sportimise ning lugemisega.

Maia
Klaassen

Maia Klaassen on meediapädevuse nooremteadur Tartu Ülikoolis, kelle süda tuksub peamiselt sellele, et kõik, olenemata oma vanusest, tunneksid end inforuumis mugavalt, turvaliselt ja oskaksid lisaks negatiivsele sealt välja võtta ka kasuliku.

Teeviit.ee

Teeviit on üleriigiline noorteinfo teenus, mille eesmärk on pakkuda noortele vanuses 7 – 26a kvaliteetset ja usaldusväärset infot, mida noor saab kasutada oma elu puudutavate valikute ning otsuste tegemiseks.

Teeviit koondab ja vahendab veebilehe ning sotsiaalmeediakanalite kaudu informatsiooni hariduse, õppimise, töö, karjääri, suhete, vaimse ja füüsilise tervise, keskkonna ning ühiskonna alaste teemade osas. Infot leiab artikli, uudise, video, taskuhäälingu ja veebinari formaatides. 

Teeviit sai märtsis 5 aastaseks ja “Teeviit 5 LIVE’iga” tähistame oma sünnipäeva ja tõstame noorteinfo teadlikkust noorte hulgas.

 

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ tegevuse “Noorte konkurentsivõime tõstmine ja noorte tööeluga kokkupuute suurendamine“ raames.

Skip to content