fbpx

November – noorsootöö võimaluste kuu

Hea teeviit külastaja!

Ühes esimeste öökülmade, hommikuste jäätunud lompide ja aina lühemaks jäävate päevadega võtame ka meie noorteinfoportaalis Teeviit aja maha, et arutada, mida saavad noored teha, et tunda ennast kaasatuna ja tegevuses ka sellel pimedal ja rammetust tekitaval ajal. Äkki avastad midagi sellist, mis klapib just sinuga?

Sest mis on noorsootöö? Alguses võib see sõna tekitada võõristust, näida reliikviana paarikümne aasta tagusest ajast. Reaalsuses aga, 2023. aastal, tähendab see sõna võimalusi – võimalusi tutvuda teiste lahedate noortega; elada nendega loetud nädalad suvest ühe katuse all malevas, õppides samaaegselt tegema lihtsamaid töid; lennata mere taha, teise Euroopa otsa, et seal just noortele suunatud programmides osaledes enda silmaringi avardada ja teadmistepagasit täiendada; pista enda nina koos teiste huvitatud noortega poliitikasse osaluskogude näol ja palju muudki. 

Peale sinu võimalusi tutvustavate artiklite ja teiste noorte kogemuslugude ilmumise toimub 13.–19. novembril juba 13. korda ka noorsootöö nädal, mis kannab nime “Minu tulevik on täna” ja keskendub see kord keskkonna heaks tegutsemisele.

Toetavad materjalid, selgitused ja nõuanded

Lisamaterjalid

Vii ise läbi Teeviit töötuba!

Valik Teeviit töötube leiad siit, mida läbi viia koos noortega või noortele.

Kutsu külla!

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Skip to content