fbpx

Juunis on fookuses keskkonnasõbralikkus

Hea Teeviit külastaja!

Juuni teemakuu fookusesse on tõstetud sel korral keskkond ja igapäevased teadlikumad valikud!  Kas sina oled kunagi mõelnud selle peale, mida iga inimene saab teha, et vältida keskkonna säästmist? Või mis takistustega võib tõeline loodusesõber tänapäeva maailmas kokku puutuda? Kas looduskaitse, rohepööre ja kliimaaktivism üldse lähevad sulle korda?

Kui kahtled oma vastustes, siis Teeviit tiim aitab sul aru saada, miks on vaja teha rohelisi valikuid argielus, mis on kliimasoojenemine ja miks me sellest üha enam räägime, mida teha loomade heaks, kui sina siiski päris veganiks ei hakka või kuidas tarbimine ja keskkond on omavahel seotud – kõigest sellest ja paljust muust saad lugeda meie portaalist!

Lisaks sellele, me jagame sinuga mitmeid erinevaid artikleid, mis mitte ainult toovad keskkonna temaatilisse teadmatusse selgust, vaid ka tutvustavad sulle ökopõhimõtteid, mida tuleks rakendada oma elus, ja seda, milline on kiirmoetööstuse mõju kliimamuutustel.

Mis on e-prügi ja kui kahjulik see päriselt on? Kas oste tegemas pakendada tooteid kaasvõetud võrku või taaskasutatavasse kilekotti – need küsimused samuti saavad vastatud!

Meie podcastist Teeviit Tulevikku ja eri lühivideotest sina saad vastused ka teistele huviäratavatele küsimustele.

Uuri selle teema kohta lähemalt meie portaalist ning hakka kasutama võimalusi loodussäästlikuma eluviisiga alustamiseks juba praegu!

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Skip to content