fbpx

Andmine teeb rikkaks

Hea Teeviit külastaja!
 
Lumehelbeke tasa-tasa, nagu luuletas Juhan Liiv – sama tasakesi on tulnud jõulukuu. Kui sügisel keskendusime sellele, kuidas avastada oma võimalusi ja hoida vaimu tervist, siis nüüd suuname Sind vaatama endast väljapoole: kuidas anda ja teha teistele — ja avastada sealjuures, et jagajale ei jää tingimata ainult näpud!
 
Sest on jõulud ju andmisaeg. Selle vaimus uurime, miks üldse panustada heategevusse, milliseid võimalusi pakub vabatahtlik töö ja muudki. Üleüldiselt on fookus aktiivne kodanik olemisel – taipamisel, et sul on jõud võtta ohjad pihku ja luua selline elu nagu ise soovid. Et sul on jõud anda. Anda mitmel moel: anda hagu, anda andeks, anda nõu ja mitte kunagi alla!
 
Teiste aitamine avardab maailma – Fanny de Sivers

Soovid maailma muuta?

Annetamine aitab sellele sammu võrra lähemale.

Annetamine on üks lihtsamaid viise aidata kaasa tegevustele, mida oluliseks pead, olgu siis oma kogukonnas, erialal või ühiskonnas laiemalt. Annetajate abiga päästetakse elusid, aidatakse hättasattunuid, ennetatakse ja lahendatakse probleeme, korraldatakse kultuuri- ja spordisündmusi, tegutsevad õpi- ja huvialaringid.

Loe rohkem annetamise kohta siit.

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Skip to content