fbpx

Triumfland Saga – ülemaailmselt hinnatud rakendus, mis toetab laste heaolu!

Tegemist on tõenduspõhise digitaalse teraapia platvormiga lastele ja noortele, mis pakub personaaliseeritud psühholoogilist tuge läbi mängukeskkonna.

Triumfland Saga ei paku lihtsalt meelelahutust, vaid ka teadmisi, oskusi ja tuge. See on enamat kui mäng – see on innovatiivne vahend, mis ühendab teadmiste omandamise, oskuste arendamise ja sisemise jõu kasvatamise lõbusate kaasahaaravate tegevustega.

Mäng soodustab ja toetab laste psüühilist paindlikkust ning seeläbi suurendab nende vastupidavust ettetulevate probleemidega tegelemiseks. Õpitavate teemade seas on muuhulgas veel tervislik toitumine ja füüsiline aktiivsus. 

Triumfland Saga mäng on kättesaadav hetkel 9 eri keeles – eesti, vene, ukraina, inglise, rootsi, soome, rumeenia, prantsuse ja hispaania keeles. Vanuseline sihtgrupp on vahemikus 7-12aastased lapsed ja noored. 

Selle tipptasemel vahendi lõi Triumf Health’i meeskond, mis koosnes psühholoogidest ja tervishoiu ekspertidest. Nad on lähenenud mängu loomisele tõenduspõhiselt, arendades välja algoritmi, mis aitab lapsi vanuses 7-12 aastat.

Mäng loob turvalise keskkonna, kus lapsed saavad arendada oma käitumuslikke oskusi, õppida stressiga toime tulema ja paremini mõistma oma emotsioone. Mängu eesmärk ei ole mitte ainult laste lõbustamine, vaid ka nende isikliku tugevuse edendamine ja õppimise ühendamine mängulise tegevusega.

Triumfland Saga aitab lapsel, toetava loomast kaaslase abil, tulla toime nii oma emotsioonidega, igapäeva olukordadega kui maandada ärevust ning ennetada vaimse tervise probleemide tekkimist. Triumf Healthi looja ning juht, psühholoogiadoktor Kadri Haljas sõnas:  “Lõime mängukeskkonda kaaslase kuna ükski laps ei peaks tundma, et ta on oma mures üksi. Lisaks on kõikide meie lahenduskäikude mõju teaduslikult mõõdetud ja need on tõenduslikult mõjusad. Eriti praegu on lastel seesugust tuge vaja.” 

Lapsed rakendavad uusi teadmisi interaktiivses ja lõbusas mängus läbi tegevusõppe. Aidates Triumflandi kodanikke, rakendavad nad probleemilahenduse oskusi, tuvastavad emotsioone ja aitavad teistel tegelastel tervislikumalt elada.

Triumf Health on võitnud ka mitmeid auhindu: 

  • 2018: Parim mõjuettevõte Eestis ja parim ettevõte heaolu sektoris Soomes;
  • 2019: Euroopa parim tervisetehnoloogia idufirma ja 20 kõige lootustandvama Euroopa idufirma hulgas kategooriate üleselt;
  • 2020: Ilmumine New York Times Square’il, et au anda meie saavutustele;
  • 2021: Parim idufirma tervisevaldkonnas Skandinaavias;
  • 2022. aastal võitis Triumf Health ülemaailmse auhinna WSA- l (World Summit Awardsil) tervise- ja heaolu kategoorias. 
 

Laste heaolu silmas pidades:

  • aktiveerub äpp iga päev 08.00 ja sulgub 21.00
  • päevane limiit mängimiseks on 45 minutit. 

Tegemist on tervisetehnoloogia ettevõtega, mis kuulub ka Eesti Connected Health klastrisse ning on alla laetav nii Google Play kui App Store keskkondadest. Personaalseid andmeid rakendus ei kogu.

Allikas: https://www.triumf.health/

Skip to content