fbpx

Taotle projektile rahastust Erasmus + ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorust

Kas teadsid, et noored saavad osaleda Erasmus + ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorus ja taotleda projektile rahastust? Selle aasta viimase taotlusvooru tähtaeg on 1.10.2024 kell 13.00. 

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvooru on võimalus esitada:

❗❗❗ Taotluste esitamise tähtaeg on 1.10.2024 kell 13.00.

Taotluse saad esitada ka eeltähtajaks, mis on 17.09.2024, ja mille juures antaks taotlejale nõu ning soovitusi taotluse esitamiseks 1.10.2024.

Lisaks: 

Mis on mis?

Noortevahetus

 

Noortevahetus on rahvusvaheline noorte kohtumine Eestis või mõne partneri koduriigis, mille tegevused töötatakse välja ja viiakse ellu osalejate endi poolt.  Projekte saavad ellu viia ja nendes osaleda 13-30 aastased noored

📄 Lisainfo noortevahetuse kohta siin.
🗯️ Loe noortevahetuse kogemust “Stereotüüpe kummutav noortevahetus: Narvast pärit noor jagab kogemusi”.

Osalusprojekt

 

Osalusprojektid pakuvad 13-30aastastele noortele kodanikuühiskonnas osalemise kogemust ja võimalust selleks vajalikke oskusi õppida. Projektitüüp sobib ideaalselt 2025a KOV valimisteks valmistumiseks. Osalusprojekti teeb lihtsamaks asjaolu, et seda saab teha ka ilma välispartnerita.

📄 Lisainfo osalusprojekti kohta siin.
🗯️ Loe osalusprojekti kogemust “Linnavolikogu simulatsioon andis noortele võimaluse rääkida kaasa pealinna kujundamises”

Solidaarsusprojekt

Kohalike solidaarsusprojektide eesmärk on motiveerida 18-30aastaseid noori märkama ja lahendama oma kodukoha probleeme. Projektis osalejatele ei ole vanusepiirangut määratud ning projekte viiakse ellu kohalikul tasandil. 

📄 Lisainfo solidaarsusprojekti kohta siin.
🗯️ Loe solidaarsusprojekti kogemust “Võru HUUB-i solidaarsusprojekt toitis noorte ettevõtluspisikut”.

Skip to content