fbpx

Osale laua- ja kaardimängu konkursil RAHAPADA

Finantsinspektsioon koostöös noorteinfoportaaliga Teeviit kutsuvad lapsi ja noori osalema lõbusal rahatarkuse edendamise konkursil RAHAPADA. Konkursile oodatakse kuni 5-liikmeliste tiimide rahatarkuse teemalisi laua- ja kaardimängu projekte.

Konkursi eesmärk on edendada laste ja noorte finantskirjaoskust ning rahatarkust. Konkursi raames saavad 1.-12.klasside õpilased kuni 5-liikmelistes tiimides luua projekti, mis on vormistatud nõuetekohaselt (vt konkursi tingimused). Projektiks on rahatarkust edendav laua – või kaardimäng.

Saada oma projekt ehk prototüübist tehtud kvaliteetne foto ja täidetud vorm (vt lisa) meiliaadressile konkurss@fi.ee märksõnaga „Konkurss“.

Tööde saatmise tähtaeg on 30. aprill 2024.

Töid hindab žürii, kuhu kuuluvad tuntud investor ja õppejõud Kristjan Liivamägi, lauamängude autor ja koolitaja Meelis Looveer, Teeviit vabatahtlik Emma Sofia Meri, Junior Achievement Eesti tegevjuht Kersti Loor, Finantsinspektsiooni kommunikatsioonispetsialist Kaisa Gabral ja graafiline disainer Urmas Raidma.

Võitjad kuulutatakse välja 15. mail 2024 noorteinfoportaalis Teeviit teeviit.ee ja Finantsinspektsiooni tarbijaveebis www.minuraha.ee.

Auhinnaks on võidutöö teostus korraldajate poolt

Võitjatega võetakse ühendust e-maili või telefoni teel. 

teeviit.ee
Finantsinspektsioon
Haridus- ja noorteamet
minuraha.ee

Rahatarkuse laua- ja kaardimängu konkurss RAHAPADA

Konkursi tingimused

Loe rahatarkuse laua- ja kaardimängu konkursil osalemise tingimused hoolikalt läbi. Oma töö (edaspidi projekt) konkursile saatmisega kinnitad, et oled kõikide tingimustega nõus.

Konkursi eesmärk on edendada laste ja noorte finantskirjaoskust ja rahatarkust loomingulise lähenemisega. Loodav projekt peab vastama konkursi eesmärgile.

Konkursi raames saavad 7–19aastased õpilased võtta kuni viieliikmelistes tiimides ette nõuetekohaselt vormistatud projekti. Projekt on rahatarkust edendav laua- või kaardimäng ning peab sisaldama järgmist: prototüübi või maketi fotot ja kirjeldust ette antud vormil (vt lisa 1).

Saada oma projekt ehk prototüübist tehtud kvaliteetne foto ja täidetud vorm (vt lisa) meiliaadressile konkurss@fi.ee märksõnaga „Konkurss“. Tööde saatmise tähtaeg on 30. aprill 2024.

Töid hindab žürii, kuhu kuuluvad:

 • Investor ja õppejõud Kristjan Liivamägi
 • Lauamängude autor ja koolitaja Meelis Looveer
 • Haridus- ja noorteameti Teeviit vabatahtlik Emma Sofia Meri
 • Finantsinspektsiooni kommunikatsioonispetsialist Kaisa Gabral
 • Junior Achievement Eesti tegevjuht Kersti Loor
 • Graafiline disainer Urmas Raidma

Tööde juures hinnatakse:

 • Ideed ja selle originaalsust
 • Harivat aspekti
 • Kunstilist teostust
 • Teostatavust
 • Kaasahaaravust

 

Võitja kuulutatakse välja 15. mail 2024 noorteinfoportaalis Teeviit veebiaadressil teeviit.ee ja Finantsinspektsiooni tarbijaveebis www.minuraha.ee. Auhinnaks on võidutöö teostus konkursi korraldajate poolt. Võitjaga võetakse ühendust meili või telefoni teel. Trükiettevalmistuseks mõeldud kujunduse kulud kannab korraldaja. Lisaks annab žürii välja eripreemia kõige nooremale edukale lauamängumeeskonnale. Žüriil on õigus välja anda teisigi eripreemiaid ja üllatusi.

Lauamängukonkursil osaleja annab esitatud projektiga konkursi korraldajatele (Finantsinspektsioon ning Haridus- ja Noorteamet) üle õigused projekti avalikus ruumis tasuta kasutada: veebis üles panna, trükis, veebis, teles ja sotsiaalmeedias avaldada, sellest rääkida ja sellele viidata ka avalikes sõnavõttudes. Õigus konkursile esitatud võidutööd kasutada jääb peale autorite ka korraldajatele.

Skip to content