Otsid vinget huviringi? Sind aitab Huviring.ee

Tahad käia sporditrennis või laulda kooris? Aga kuidas oleks tehnoloogiaringiga? Huviringe koondab portaal huviring.ee

Robootika, programmeerimine, tehnoloogia, multimeedia, 3D-modelleerimine, keemia ja füüsika, matemaatika, loodus, fotograafia, elektroonika, kosmose uurimine… Need on osa kõikidest valdkondadest, millega tegeletakse huviringides üle Eesti. Selleks, et põnevaid huviringe oleks lihtsam leida, on need kokku toodud kodulehele www.huviring.ee

Tänaseks on lehel infot üle 300 huviringi kohta üle Eesti, mis tegutsevad nii koolides, huvikoolides kui noortekeskustes ja raamatukogudes. Seega kui Sinu enda koolis sellist huviringi ei ole või see on juba täis, siis on ka teisi võimalusi! Mõned neist huviringidest on tasuta ja teised tasulised. Samuti on ringe ainult tüdrukutele ning vene keeles tegutsevaid huviringe. Ja kui sa ikka ei leia just sellist ringi, nagu soovid, siis võta Facebookis Huviring.ee lehel ühendust ja nad katsuvad sind aidata huviringi leidmisel.

Kodulehekülje kasutamine ning sinna info lisamine on tasuta.

Huviring.ee veebikeskonna on loodud Eesti Teadusuvihariduse Liidu ja Vaata Maailma SA koostöös ning keskkonda haldab Eesti Teadushuvihariduse Liit. Projekti toetasid Haridus- ja Teadusministeerium ning Microsoft.


Skip to content