fbpx

Millised on võimalused alaealisena töö leidmiseks?

Noorteinfoportaali Teeviit maikuu pealkirjaks on “#Rahaboss” Peamiselt keskendume sellel kuul raha ning majanduse teemadele. Koostöös Karjääristuudioga toome Teieni informatiivsed videod. 

Sinus on vankumatu soov leida endale päris esimene töökoht, ning samal ajal otsid vastuseid lugematutele küsimustele? Mõtled, et kuidas leida alaealisena tööd? Triin Parts Eesti Töötukassa karjäärikeskusest tutvustab sulle tööturu võimalusi.

Igal noorel on tööle asumiseks kindlasti oma põhjus – sellest lähtuvalt saab leida ka endale sobiva tööliigi. Soovid teenida taskuraha või saada väärt töökogemus, et olla tööturul konkurentsivõimelisem? Võibolla hoopis selguse saamiseks, mis tööd tahaksid tulevikus teha ja millist eriala õppima minna?

“Tööd saab teha nii tasu eest kui ka ilma tasuta, ehk siis vabatahtliku tööd. Vabatahtliku töö eest ei saa küll tasu, kuid kindlasti annab see sulle väärt kogemusi, uusi tutvusi ja sõpru. Samuti võid saada ka mõtteid mida tulevikus edasi õppida”.

Esimese töökogemuse omandamiseks on mitmeid võimalusi – alustades vabatahtlikust tööst, lõpetades õpilasmalevaga. Vaata ja kuula lähemalt Karjääristuudio videoklipist!

Vaata ka teisi klippe Karjääristuudio Youtube’i kanalil!

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus