fbpx

Registreeru: Tartus 11.11.2023 Telia Cyber Battle FINAAL

Küberürituste sari „Telia Cyber Battle of Nordic-Baltics 2023“ kutsub noori osalema L, 11.11.2023 Tartusse finaalvõistlusele, kus saab jälgida noorte võistkondade küberlahtingut!

Võistluse eesmärk on edendada teadlikkust küberturvalisusest ning kohapeal võistlevad noorte võistkonnad Eestist, Lätist, Leedust ja Põhjamaadest. Võistluse teema on „Smart City“.

Finaalvõistlusel saab jälgida eelvoorust läbi pääsenu tiimide omavahelist võistlust, kus noored peavad lahendama päris eluga seotud küberturvalisusega seotud juhtumeid.

Noored on võistlusele pealtvaatajatena oodatud ning registreeruda tuleb hiljemalt 1.11.2023. Kohapeal on ka messi- ja meelelahutusala, kus saab tutvuda erinevate asutuste ja tegevustega.

2022. aasta finaalvõistluse video

Võistluse korraldaja on Eesti küberharidusettevõte CTF Tech koos sotsiaalselt vastutustundliku kogukonnaga ning see toimub juba neljandat korda. Sündmuse eesmärk on õpetada noori vanuses 15-24 ja nende lähedasi ning riiki laiemalt küberohtude eest kaitsma.

Lisaks leiab teist aastat järjest aset küberharidusfoorum Cybercation, mille sisu Põhjamaadest ja Baltikumist aitab kokku panna Põhjamaade Ministrite Nõukogu. 

Skip to content