fbpx

Meemikonkurss – Mina ja meedipädevus ootab osalejaid!

Teeviit ja Lastekaitse Liidu Targalt Internetis projekt kutsuvad üles kõiki noori osa võtma meemikonkurssist “Mina ja meediapädevus”.

Konkurssi eesmärk on jagada igapäevaseid emotsioone ja olukordi, mis juhtuvad meiega meediaavarustes läbi noorte loodud meemide. Üldine eesmärk on tõsta noorte teadlikkust meediapädevuses ja turvalisest internetikäitumisest.

Mis on meediapädevus? 
Meediapädevuse all mõistetakse oskusi, teadmisi ja hoiakuid, mis aitavad eri kanalites esitatud teavet kriitiliselt analüüsida ja hinnata ning kujundada adekvaatseid hinnanguid.

Mida tähendab “meem”? 
Meem on pilt (või gif), millele on lisatud iseloomustav tekst sõnumi edastamiseks.

Kus saab teha meeme?
◾️Võimalus nr 1: makeameme.org
◾️Võimalus nr 2: imgflip.com/memegenerator
◾️Võimalus nr 3: canva.com/create/memes/

Konkursi tingimused:

 1. Konkursi korraldajad on Haridus- ja Noorteamet, Teeviit, Lastekaitse Liidu Targalt Internetis projekt (edaspidi kampaania korraldaja).
 2. Konkursi läbiviimise kord on kehtestatud konkursi Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik konkursi Korraldaja otsused on lõplikud ning kõigile konkursil osalejatele kohustuslikud.
 3. Konkurss toimub ajavahemikus 06.-28. veebruar 2023.
 4. Konkursil saavad osaleda 7.-26.aastased Eesti noored.
 5. Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 23. veebruariks saata enda tehtud meem koos kontaktandmetega e-mailile teeviitkonkurss@harno.ee.
 6. Võitja selgub avalikul hääletusel Teeviit Facebooki kanalis. Hääletamine toimub 24-28.02.2023
 7. Konkursi peamised tegevused toimuvad sotsiaalmeediakanalites Instagram, Facebook ning noorteinfoportaalis Teeviit.
 8. Korraldajatel on õigus kõiki konkursile esitatud meeme kasutada ja jagada oma kanalites.
 9. Hindamisele pääsevad meemid, mis vastavad konkursi tingimustele.
 10. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 11. Auhinna võitjaga võetakse ühendust e-maili kaudu ning edasine suhtlus toimub võitjaga kasutades tema esitatud kontaktandmeid.
 12. Konkursi korraldaja võtab võitjaga ühendust ning saadab auhinna võitjale Omniva pakiautomaati. 
 13. Konkursi korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul, kui ilmnevad konkursi reeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised. Samuti on konkursi korraldajal õigus konkurss ühepoolselt vääramatu jõu tõttu lõpetada. Konkursi korraldaja teavitab sellest korraldaja veebilehel www.teeviit.ee.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda konkursi korraldaja poole e-posti teel teeviit@harno.ee kasutades pealkirjas märksõna “meemikonkurss”.

Skip to content