fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Kandideeri: Erasmus+ ja ESK noorte töögrupp

9. veebruar kell 00:00 - 26. veebruar kell 23:30

Erasmus+ ja Euroopa solidaarsuskorpuse agentuur kutsuvad 15-19 aastaseid noori liituma töögrupiga, mille eesmärk noorte ideede ja mõtete koondamine rahvusvaheliste noortevõimaluste teemal. Kohtumine toimub juba 9.-10. märtsil ja osalemise soovist tuleb teada anda hiljemalt 26. veebruariks.  

Töögruppi oodatakse noori, kes pole varem üheski Erasmus+ ega Euroopa Solidaarsuskorpuse projektis osalenud ja võib-olla pole neist isegi mitte kuulnud. Tegemist on kahepäevase üritusega, mis koosneb kahest osast:

  • ühelt poolt uuritakse noorte huvide, vajaduste ja takistuste kohta, mis mõjutavad Erasmus+ või Euroopa Solidaarsuskorpuse programmis (mitte) osalemist,
  • teiselt poolt viiaksenoored kokku päris projektitegijatega, et teada saada, milliseid võimalusi programmid noortele pakuvad.

Töögrupp toob kokku 15-20 noort erinevatest Eesti piirkondadest ja esimese asjana saame omavahel tuttavaks ja loome mugava õhkkonna. Kahe päeva jooksul toimuvad grupiarutelud, juhtumianalüüsid, avatud intervjuud ja muud huvitavat. Teisel päeval saame muuhulgas kokku noortega, kel on erinevates projektides osalemise kogemus ja kes soovivad oma lugusid jagada.

Veel olulist:

  • Töögrupp toimub eesti keeles.
  • Laupäeval koguneme alates 10.30 ja pühapäeval lõpetame hiljemalt kell 16.00.
  • Tegevus toimub Tallinnas Studio Mindz ruumides Telliskivis. Majutus on korraldatud seal samas lähedal neile, kellel vaja.
  • Osalejatele on kaetud majutus-, toitlustus- ja transpordikulud. Majutus on korraldatud 2-kohalistes tubades.
  • Töögruppi modereerib Mikhail Mogutov, kes on Narvas tegutsev koolitaja, õppenõustaja ja noorsootöötaja. Ta on õppinud psühholoogiat ja hiljuti lõpetas teadusmagistri hariduse valdkonnas Hollandis.

Töögrupis osaledes aitad E+ ja ESK agentuuril paremini oma tööd teha, saad tuttavaks teiste noortega ja õpid uusi asju, mida varem ei teadnud. Kui oled huvitatud, siis pane oma ankeet teele hiljemalt 26. veebruaril. 

Allikas: Erasmus+ veebileht

Lisaküsimuste korral pöördu Karin Ööveli poole karin.oovel@harno.ee või 55919229.

Detailid

Algusaeg:
9. veebruar kell 00:00
Lõpp:
26. veebruar kell 23:30
Sündmuse kategooria:
Koduleht:
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=HTQdiQs450OLg2N_4bpHYg9kh_CzSfhKiTaBW2OA3YlUNE45WDJNVkZUMjVWV1o3OVVVQVFHS1o4WS4u

Toimumiskoht

Tallinn

Korraldaja

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus
Skip to content