fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Sisekaitseakadeemia avatud uste päev

2. märts 2023 kell 10:00 - 16:00

Sisekaitseakadeemia avatud uste päeval saab harjutada suurõnnetuse lahendamist  

Sisekaitseakadeemias toimub 2. märtsil avatud uste päev. Üle kahe aasta saame tulevasi õppureid tervitada oma Tallinna õppekeskuse ruumides ja tutvustada maja, mis avalikuks külastamiseks on tavapäraselt piiratud. Päeva jooksul saab ülevaate nii õppimisvõimalustest kui ka vaba aja veetmise, sportimisvõimaluste, elamis- ja olmetingimuste kohta. Õppurite tegemistest annab ülevaate üliõpilasesindus. 

„Eriala valimine on kahtlemata oluline samm noore elus ja õige valiku tegemiseks on vaja piisavalt infot. Meie soovime noore jaoks seda otsustamist lihtsamaks teha ning seetõttu kutsumegi külla, et saaks rahulikult silmast-silma ära küsida kõik meeles mõlkunud küsimused seoses meil õpitavate erialade, sisseastumise tingimuste või tudengielu kohta. Usun, et paljud hirmud saavad vajaliku info saamise järel oma lahenduse. Meile on oodatud õppima kõik, kellel soovi teha tõelise tähendusega tööd, kelle sisemine tugevus ja nutikus annaks tulevikus kindluse tervele Eestile,“ selgitab õppeprorektor Ingrid Vetka.

Avatud uste päev algab kell 11.00 info jagamisega sisseastumistingimuste, erinevate kolledžite ja erialade kohta. Päeva jooksul saab aimu näiteks tollitööst ja keelatud esemetest, heita pilk reaalsesse vanglakambrisse, tutvuda ja panna ennast proovile politsei näotuvastusel või harjutada virtuaalsimulatsioonis õnnetuse lahendamist. Üliõpilasesinduselt saab uurida kadetielu ja vaba aja veetmise võimaluste kohta. Päeva orienteeruv lõpp on kell 16.00.

„Avatud uste päeva tasub kasutada, et piiluda sisse põnevatesse õpperuumidesse, saada osa õppeprotsessidest ja jalutada ringi majas, mis avalikuks külastamiseks on muidu piiratud. Planeeri omale terve päev, et tutvuda kogu akadeemia pakutavaga. Jagame huvilised gruppidesse, tegevusi ja ringkäike jagub kogu päevaks,“ lisab Vetka.

Sisekaitseakadeemia valmistab nii kutsehariduse, rakenduskõrghariduse kui ka magistrihariduse tasemel ette päästjaid ja päästekorraldajaid, politseinikke ja piirivalvureid, vanglatöötajaid, maksu- ja tolliametnikke ning sisejulgeolekuvaldkonna tippspetsialiste. Avalduste vastuvõtt sisseastumiseks algab 27.02.2023.

Lisainfo: www.sisekaitse.ee.

Allikas: Sisekaitseakadeemia pressiteade

Pilt: Rasmus Kooskora

Detailid

Kuupäev:
2. märts 2023
Toimumisaeg:
10:00 - 16:00

Toimumiskoht

Kase 61, 12012 Tallinn
Kase 61
Tallinn, 12012 Eesti
+ Google Map

Korraldaja

Sisekaitseakadeemia
Email
kristi.kirikal@sisekaitse.ee
Skip to content