fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Finantsinspektsiooni ja Eesti Panga rahatarkuse seminar

1. märts 2023 kell 10:00 - 12:00

Finantsinspektsioon ja Eesti Pank kutsuvad õpetajaid, lapsevanemaid ja rahatarkuse huvilisi noori 1. märtsil kell 10–12 seminarile, kus räägitakse Eesti Panga tegevusest ja hinnatõusust ning krüptoäridega seotud riskidest. Lisaks tutvustatakse noortele suunatud rahatarkuse veebikonverentsi, koomiksionkurssi “Raharöövlid” ja e-loenguid. Seminari kuulamiseks on vaja eelnevalt registreerida.

Seminari avab Eesti Panga president Madis Müller, kes räägib, millega tegeleb Eesti Pank, kuhu tüürib inflatsioon ja mida Eesti Pank selle ohjamiseks teeb. Kuna aastavahetusel sai euroala uue liikme Horvaatia, räägib Eesti Panga välissuhete spetsialist Sirje Rank euroala laienemisest ja euroala liikmelisuse eelistest. Finantsinspektsiooni Innovatsioonikeskuse juht Mari-Liis Kukk teeb ülevaate innovaatilistest investeeringutest. Juttu tuleb riskidest, mida krüptosse investeerides võiks teada. Eesti Pangaliidu finantshariduse toimkonna juht Mari-Liis Jääger räägib 23. märtsil toimuvast 7.–12. klassidele mõeldud rahatarkuse veebikonverentsist „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?” ning teistest rahatarkuse kuul toimuvatest sündmustest. Lisaks tutvustab Finantsinspektsiooni kommunikatsioonijuht Eva Vahur uusi rahatarkuse töölehti ja e-loenguid ning rahatarkuse koomiksikonkurssi “Raharöövlid”.

Seminari saab kuulata Eesti Panga muuseumis kohapeal (Estonia pst 11, Tallinn) või üle veebi. Veebi kaudu osalejad saavad enne seminari e-kirjaga lingi.

Lisainfo ja ajakava siin.

 

Detailid

Kuupäev:
1. märts 2023
Toimumisaeg:
10:00 - 12:00
Sündmuse kategooria:
Skip to content