fbpx
Play Video

Noorsootöö nädal 13 “Minu tulevik on täna!” veebisündmus

16. novembril kell 16.00

Saatejuht: Merili Ginter
Külalised: Ines-Issa Villido, Kertu Birgit Anton, Marko Oolo, Johanna Maria Tõugu

Tahad teada, kuidas saad aidata kaasa keskkonna heaks?

Liitu meie live saatega, kus inspireerivad noored sukelduvad kliimamuutuste ja keskkonna heaks tegutsemise teemadesse, jagades põnevaid lugusid ja praktilisi nõuandeid.

Ära jäta seda võimalust kasutamata!

Merili Ginter

Baltikumi suurima jätkusuutlikkuse festivali Impact Day peakorraldaja Merili, kes on entusiastlik noor naine ja uhke vanem õde. Suureks südamesooviks on teha muutusi ja aidata noortel täita nende unistusi.

Ines-Issa Villido

Keskkonnatundlike kunstiprojektide poolest tuntud Ines on start-upi Filaret asutaja – lahendab ülemaailmset jäätmeprobleemi tootes suitukonidest 3D printerite filamante.

Kertu Birgit Anton

Kertu õpib Tartu Ülikoolis õigusteadust ja tegutseb keskkonnakaitseliikumises Fridays For Future. Ta osales Eesti esimeses kliimakohtuasjas, mille tulemusena riigikohus peatas hiljuti uue õlitehase ehituse.

Marko Oolo

Uudishimust investeerimise vastu, on ta suutnud nullist alustades kasvatada oma investeerimisportfelli väärtuseks üle miljoni euro. Tema finantsdistsipliin, järjepidev säästmine ja pidev eneseharimine on olnud edu võtmeks.

Johanna Maria Tõugu

Johanna oli kõigest 25 aastasena Erakonna Eestimaa Rohelised kaasjuht. 2016. aastal asutas ta Pärnus Eesti esimese pakendivaba poe Paljas Pala, mis sai Keskkonnaministeeriumilt aasta keskkonnasõbraliku ettevõtte auhinna.

Teeviit.ee

Teeviit on üleriigiline noorteinfo teenus, mille eesmärk on pakkuda noortele vanuses 7 – 26a kvaliteetset ja usaldusväärset infot, mida noor saab kasutada oma elu puudutavate valikute ning otsuste tegemiseks.

Teeviit koondab ja vahendab veebilehe ning sotsiaalmeediakanalite kaudu informatsiooni hariduse, õppimise, töö, karjääri, suhete, vaimse ja füüsilise tervise, keskkonna ning ühiskonna alaste teemade osas. Infot leiab artikli, uudise, video, taskuhäälingu ja veebinari formaatides. 

Teeviit sai märtsis 5 aastaseks ja “Teeviit 5 LIVE’iga” tähistame oma sünnipäeva ja tõstame noorteinfo teadlikkust noorte hulgas.

 

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ tegevuse “Noorte konkurentsivõime tõstmine ja noorte tööeluga kokkupuute suurendamine“ raames.

Skip to content