fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

VÄLKVOOR: Noorte osaluse fond

17. oktoober 2023 kell 08:00 - 25. oktoober 2023 kell 23:59

Tänavune noorsootöö nädal, mis toimub 13.-19.novembril, keskendub keskkonna heaks tegutsemisele. Sellest lähtuvalt kuulutab Eesti Noorteühenduste Liit välja Noorte osaluse fondi välkvooru, mille keskmes on keskkonnateemaliste osaluskohvikute korraldamine noorsootöö nädala jooksul. Taotletava summa piirmäär on 1000€ ja taotlus tuleb esitada aadressil projektifond@enl.ee hiljemalt 25.10 kell 23.59. Taoltusvorm on leitav Eesti Noorteühenduste Liidu kodulehel enl.ee/fond📲

‼️Meetmest on võimalik toetust saada ka noorteühingutel ja osaluskogudel, kes on 2023. aasta jooksul juba toetust saanud.

☕️ Osaluskohvik on meetod, kus arutelulaua ümber kogunevad noored, ametnikud ja otsustajad, et leida aktuaalsetele probleemidele üheskoos lahendused ning arutada, millises suunas oleks vaja parema tuleviku nimel liikuda.

🌿 Noorsootöönädala raames keskendutakse keskkonnasõbralikule eluviisile, kliimamuutuste leevendamise võimalustele, jätkusuutlike lahenduste tutvustamisele ning sellele, kuidas meil on võimalik panustada keskkonnahoidu. Eesti Noorteühenduste Liidu riigikogu valimiste platvormis on välja toodud, et üks noorte heaolu mõjutatavatest teguritest on keskkond ja jätkusuutlik, mis on valdkondadeülene prioriteet.

Osaluskohviku teemad, soovituslik osaluskohviku formaat ja arutelude struktuur on leitavad enl.ee/infonurk📲

Detailid

Algusaeg:
17. oktoober 2023 kell 08:00
Lõpp:
25. oktoober 2023 kell 23:59
Sündmuse kategooria:
Koduleht:
 enl.ee

Korraldaja

Eesti Noorteühenduste Liit
Skip to content