Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Õpilaste teadusfestival 2023

aprill 11 @ 11:00 - aprill 12 @ 15:00

Õpilaste teadusfestival on kevaditi toimuv suursündmus, millega tähistame teadust ja noori teaduses. Festival toimub Eesti Rahva Muuseumis 11.-12. aprillil 2023. Festivali raames leiab aset ka Õpilaste teadustööde riikliku konkursi II voor ning parimate tööde posterettekannetega on võimalik tutvuda kõikidel festivali külastajatel.

Lisaks on võimalus kahe päeva jooksul osa võtta põnevatest töötubadest ning kuulata inspireerivaid ettekandeid. Festival on ka hea viis õpilastele tulevase uurimis- või loovtöö teema leidmiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks. Õpilased, kellel on uurimistöö tegemine alles ees, saavad näha, mida ja kuidas teised õpilased uurinud on. Lisaks saab ülevaate erinevatest kasutatavatest meetoditest ja võimalustest töö tegemisest ülikoolide või teadusasutuste juures. Sarnaselt õpilastele jagub inspiratsiooni ka õpetajatele, keda julgustame kasutama enda klassiruumis põnevaid lahendusi ning miks mitte tegema koostöö kooliväliste organisatsioonidega.

Lisainfo:

Annely Allik
Tel: 730 0333
annely.allik@etag.ee
https://miks.ee/teadusfestival

Detailid

Algusaeg:
aprill 11 @ 11:00
Lõpp:
aprill 12 @ 15:00
Sündmuse kategooriad:
,
Koduleht:
https://miks.ee/teadusfestival

Toimumiskoht

Eesti Rahva Muuseum
Muuseumi tee 2
Tartu, Tartu 60532 Eesti
+ Google Map

Anna oma panus Teeviit teemakuude 2024 loomesse!

Noorteinfoportaal Teeviit toimetab igal aastal teemakuude põhiselt avades noorte jaoks olulisi teemasid ning jagades erinevate noorte ja spetsialistide persooni- ja kogemuslugusid. Selleks, et ka järgmisel aastal pakkuda noorte jaoks huvipakkuvat sisu vajame Sinu abi! Anna oma panus vastates lühikesele küsimustikule!

Jättes oma e-maili loosime kõikide vahel välja ka Teeviit meeneid.

Skip to content