fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Noorum 2023

17. mai 2023 kell 10:00 - 18. mai 2023 kell 17:00

🙋‍♂️Hea noortevaldkonnas tegutseja, panustaja, sõber ja noor!

Broneeri oma kalendris kuupäevad 17.-18. mai 2023, et kaasa rääkida VII Noortevaldkonna foorumil “Noorum 2023” ning anda panus noorte ja noortevaldkonna tulevikku!

Noorum on pika ajalooga suursündmus, mis on oluline osa valdkonna strateegilisest planeerimisest. Tegemist on kaasarääkimise, -mõtlemise ning noori mõjutavate teemade nügimise platvormiga.
Tänavu aastal on fookuses muutuste juhtimine ja vaade tulevikku, mida käsitleme läbi nelja aspekti – muutused keskkonnas, noortevaldkonnas, töötajaskonnas ja noortes.

Noorum 2023 eesmärk on koguda valdkonna töötajatelt, noortepoliitika kujundajatelt, uurijatelt ja praktikutelt sisendit, leidmaks ühist laiapõhjalist arusaama noortevaldkonnaga seotud väljakutsete ja eesmärkide osas.

Ürituse programmiga saab tutvuda ja üritusele registreeruda aprilli keskel.

Üritus on tasuta. Soovi korral on tagatud majutus hotellis Radisson Blu Olümpia Hotel.
Ürituse esimese päeva paneelarutelu, ekspert-esinejat ja uuringu “Noortevaldkonna töötajaskonna töötingimused: hetkeseis ja väljakutsed” tulemuste tutvustust saab jälgida ka otseülekande vahendusel.

🍀Noorum on keskkonnasõbralik üritus – pakutav toit on peamiselt taimsetest komponentidest, trükitud materjale kasutame minimaalselt ja kasutame taaskasutust võimaldavaid lahendusi. 🍀

Lisainfo:
noorum@harno.ee
www.harno.ee/noorum 

 

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Detailid

Algusaeg:
17. mai 2023 kell 10:00
Lõpp:
18. mai 2023 kell 17:00
Sündmuse sildid:
Koduleht:
https://harno.ee/noorum

Toimumiskoht

TalTech Innovatsioonikeskus Mekotry
Raja 15
Tallinn, Eesti
+ Google Map

Korraldaja

Haridus- ja Noorteamet
Vaata korraldaja kodulehte.
Skip to content