fbpx
Loading Events

« Kõik sündmused

  • See sündmus on juba toimunud.

Küberturvalisusevõistlust Telia Cyber Battle of Nordic-Baltics 2024

22. märts - 7. aprill

CTF Tech koos nimisponsor Teliaga on juba 5. aastat korraldamas Põhjamaade ja Baltikumi suurimat küberturvalisusevõistlust Telia Cyber Battle of Nordic-Baltics 2024.  Kutsume noori osalema küberteadlikkuse virtuaalsetes bootcamp’ides ja seejärel võistluse eelvoorust osa võtma!

 

Bootcampid ja eelvoor

Kõigil 15-24. aastastel noortel on võimalus ilma eelteadmiseid omamata osa võtta 23.-24. märts  või 6.-7. aprill küberturvalisuses bootcampides ning eelvoorust, et jõuda heade tulemuste korral finaali võistlema.

Tule osale bootcampides 23.-24. märts või 6.-7. aprill (registreeru siin: https://ctftech.com/telia-cyber-battle-of-nordic-baltic-2024-cybercation/#virtual). Saad baasteadmised küberturvalisuse ekspertide poolt, kes räägivad päris asjadest ning õpetavad, kuidas häkkimine tegelikult käib.

Pane kokku võistkond ning ole valmis registreeruma Eesti eelvoorus (toimub septembris 2024, info saadame peagi või hoia silma peal kodulehel: www.ctftech.com ). Võistkonnast saab osa võtta 3-5 inimest.

PS! Lisaks segameeskondadele, on võistlustele oodatud ka ainult tüdrukud, sest ainult tüdrukute tiimid lähevad eelvoorus ja finaalis eraldi arvestusse.

 

Telia CBONB 2024 finaal

Finaal leiab aset 1. novembril Tartus, Tartu Ülikooli Spordihoones. Üritusel on konverents õpetajatele, kus kõigest, mis puudutab täna haridust, küberturvalisust nii meil Eestis kui Põhjamaades ja teistes Balti riikides.

Samal ajal kui õpetajad on konverentsil, saavad õpilased osa võtta meelelahutusalal toimuvatest tegevustest, töötubadest (planeerimisel) ning jälgida Põhjamaade-Baltikumi suurimat küberturvalisuse finaali ning telgitaguseid.

Eelmise aasta täispikkavõistlust saab jälgida siit: https://vimeo.com/892210784

Lisainfo: Kätlin Koemets, katlin.koemets@ctftech.com, CTF Tech´i tegevjuht

Detailid

Algusaeg:
22. märts
Lõpp:
7. aprill
Sündmuse kategooria:
Koduleht:
https://ctftech.com/telia-cyber-battle-of-nordic-baltic-2024-cybercation/

Toimumiskoht

Veebis

Korraldaja

CTF Tech
Skip to content