Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Baltic Pride konverents “Kväärikas keskkond, turvalisem Eesti”

juuni 9 @ 09:30 - 17:00

9. juunil kell 10.30 leiab Telia peakontoris aset Baltic Pride 2023 konverents “Kväärikas keskkond, turvalisem Eesti!”.

Sündmuse raames vastatakse paljudele põletavatele küsimustele nagu:kuidas luua turvalist keskkonda; kuidas õpilastega LGBT+ teemadel rääkida; miks seksuaalne ja sooline identiteet tööandjat huvitama peaks jne.

Konverentsi üheks põhifookuseks on võrdne kohtlemine koolisüsteemis. Püüame välja selgitada, kuidas LGBT+ õpetajaid ja õpilasi kõige paremal viisil toetada ning neile turvalist keskkonda luua. Lisaks käsitleme erinevaid päevakajalisi teemasid nagu intersektsionaalsus, sooline identiteet töökeskkonnas ja teadlik seksuaalne nõusolek.

Kohapeal on võimalik anonüümseid küsimusi esitada – nii saavad vastuse ka need teemad, mida avalikult lahata ei julgeta. Konverentsil võtavad teiste seas sõna ja jagavad vastuseid soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Christian Veske, Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juht Helen Talalaev, Eesti LGBT Ühingu koolitusjuht  Kristel Rannaääre ja huvikaitsejuht Aili Kala, Telia ja Swedbanki esindajad, Brüsseli Euroopa Kooli õpilased jpt. Sündmus on mõeldud igas vanuses huvilistele.

Baltic Pride on alates 2009. aastast toimuv iga-aastane Baltimaade LGBT+ kogukonna ja sõprade festival, mis jõuab üle 6 aasta taas Tallinnasse. Festival saab alguse 6. juunil ja kestab kuus päeva, tuues huvilisteni erinevad töötoad ning kaasahaaravad tegevused. Sel korral toimub festival solidaarsuse ja intersektsionaalsuse tähe all, mis tähendab, et LGBT+ kogukond ei ole Pride’il üksi.

Lisainfo Baltic Pride kodulehel: https://www.balticpride.ee/ ja Facebookis: https://www.facebook.com/BalticPride/

Allikas: https://vikervaade.ee/baltic-pride-2023-konverents-toob-vastused-paljudele-paevakohastele-lgbt-teemadele/

Venue

Telia peakontor
Mustamäe tee 3
Tallinn, 15033 Eesti
+ Google Map

Organizer

Eesti LGBT Ühing
View Organizer Website
Skip to content