Sündmused

Rahvusvaheline noortepäev “Jaga oma lugu”

16.06.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

12. august on rahvusvaheline noortepäev ning seekordne noortepäev innustab noori julgemalt kõnelema vaimsest tervisest ning kutsub üles jagama oma lugu sellest, kuidas oma vaimset tervist hoida, turgutada, märgata.

Vaimne tervis, sellest rääkimine ja selle hoidmine, on järjest olulisem. Inspireeri ja jaga oma lugu teistega!


Kuidas osaleda?

  • jaga perioodil 12. – 18.08 Instagramis oma lugu, kuidas turgutad oma vaimset tervist või kuidas oled ette tulnud vaimse tervise murega hakkama saanud;
  • kasuta teemaviiteid #hoianennast #vaimnetervis #jagaomalugu ning tag’i  @teeviit – postitusi jagab Teeviit hea meelega ka oma Instagrami lehel;
  • tag’i sõber või ka mitu, kes samuti oma vahvaid harjumusi vaimse tervise toetamisest jagada võiksid – iga kogemus loeb!

Instagrami postitus võiks koosneda vahvast visuaalsest materjalist, nt pilt raamatut lugedes, metsarajal jooksuringil, hetk lemmikloomade seltsis vms, ning jutustusest, milliseid teadlikke samme teed selleks, et oma vaimset tervist hoida, säästa, turgutada.


Kampaania kestab 12.augustist kuni 10.septembrini.

Vaata ka

Tegevusi rahastatakse Haridus- ja Teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus