Let´s talk! Jaanuaris alustab Põhja- ja Baltimaade online-vestlusringide sari noorteinfo teemal

Online-vestlusringi „Let’s talk!“ on oodatud Põhja- ja Baltimaade noorteinfotöötajad ja spetsialistid, kelle igapäevatöö on seotud noorteinfoga, et jagada omavahel kogemusi ja ideid. Vestlusringi eesmärk on tugevdada noorteinfotöötajate ja noorteinfoteenuste võrgustikke, pakkuda vastastikust tuge ja teha noorteinfotöö ja -teenus rohkem nähtavamaks.

Vestlusringi korraldaja on ERYICA Põhja-ja Baltimaade noorteinfo töörühm (Nordic-Baltic YI Working Group), eesmärgiga on luua spetsialistidele turvaline keskkond erialaste kogemuste jagamiseks, kolleegide toetamiseks, uute teadmiste saamiseks ning erinevatel teemadel arutlemiseks.  

Vestlusring alustab jaanuaris ja kohtumised toimuvad veebis kogu aasta vältel. Esimene vestlusring toimub juba 17. jaanuaril 2024 kell 10.00 EE (CET 9.00) Teamsis teemal „Milline on täna noorteinfo ja noorteinfo teenus?“. Vestlust juhib Koordinaatti, mis on Soome noortevaldkonna asutus. Liitu online-vestlusringiga siin: https://bit.ly/LetsTalkYI

Põhja- ja Baltimaade noorteinfo töörühm plaanib kokku korraldada 9 online-vestlusringi, millest igal ühel on oma teemafookus. Et pakkuda osalejate paindlikkust ja turvalist keskkonda, toimub vestlusring alati hommikupoolsel ajal, kestab maksimaalselt kuni 1h ja seda ei salvestata. Samuti ei ole vajalik eelnev registreerumine. Online-vestlusringi töökeel on inglise keel.

Idee sündis 2023.a septembris Helsingis, kui toimus Põhja-ja Baltimaade noorteinfo töörühma kohtumine. Töörühma liikmed näevad suurt väärtust ja potentsiaali spetsialistide ning võrgustike toetamiseks just sellise koostöö läbi nii kohalikul kui ka riiklikul tasandil.

Vestlusringi korraldajad on Põhja- ja Baltimaade töörühma liikmed Eestist (Haridus- ja Noorteamet), Soomest (Koordinaatti), Leedust (LIJOT), Norrast (Forum för Ungdomsinformasjonskontor) ja Rootsist (Lidingö Stad).

Rohkem infot:

Kadri Koort, Haridus- ja Noorteamet: kadri.koort@harno.ee 
Jaana Fedotoff, Koordinaatti: jaana.fedotoff@ouka.fi
Imre Simon, ERYICA kontor: imre.simon@eryica.org

Skip to content