Tänavune noorsootöö nädal keskendub keskkonna heaks tegutsemisele

Noorsootöö nädala fookusesse on sel aastal keskkonna heaks tegutsemine. Keskendutakse keskkonnasõbralikule eluviisile, kliimamuutuste leevendamise võimalustele, jätkusuutlike lahenduste tutvustamisele ning sellele kuidas panustada keskkonnahoidu. Nädala tähistamine toimub sel aastal 13. korda ja leiab aset 13.- 19. novembril 2023. 

Noorteinfoportaal Teeviit ja Haridus- ja Noorteamet kutsuvad noori, noorte- ja haridusvaldkonna töötajaid ning -asutusi, partnereid, otsustajaid ning teisi osapooli fookusteemadel arutlema ning temaatilisi tegevusi korraldama. 

Selleks, et tegevusi aegasasti ette valmistama hakata, oled oodatud nädalat tutvustavale veebiseminarile neljapäeval 28. septembril kell 11.00-12.15. Veebiseminari eesmärk on anda käsitletavast teemast ning peamistest tegevustest ülevaade ning tutvustada erinevaid võimalusi nädalal kaasa tegema. Veebiseminar salvestatakse ning on hiljem järele vaadatav. Registreeru veebinarile siin. 

2023.aasta noorsootöö nädala teavitustegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Artikli kirjutas noorteinfoportaal Teeviit projektijuht Liis Enson.

 

Skip to content