Cashy I Mängides rahatargaks

15.–24. märtsil toimub Cashy rahatarkuse mängu suur ühine mängimine Swedbanki auhindadele. Mängu jooksul saad end proovile panna, kas oskad investeerida ja säästa ning olla samal ajal ka õnnelik. Iga päev selgub neli osavaimat mängijat, kes võidavad 50€, mille vastuvõtmiseks on vajalik Swedbank Rahakoguja konto olemasolu. Auhinna võitja peab olema vähemalt 7-aastane, vanuse ülempiiri kehtestatud ei ole.

Noortele mõeldud veebipõhine rahamäng Cashy õpetab isikliku eelarve pidamist, säästmist, tulude suurendamist näiteks lisatöö või ettevõttega, investeerimist näiteks fondide või krüptovaluutaga jpm. Mängu peamiseks sihtgrupiks on noored vanuses 12+, ent kätt on oodatud proovima ka nooremad.

“Kogu mängu kestel oluline ka mängija heaolu ja õnnelikkus, ei loe vaid see, kui edukas oled raha kasvatamisel,“ lisas Mart Vainu, rahatarkuse õpetaja ja Cashy üks asutajatest. Vainu sooviks on, et lõbus rahamäng aitaks võimalikult paljudel Eesti noortel teha veelgi rahatargemaid otsuseid ning aidata võimalikult paljudel õpetajatel viia koolides läbi finantshariduse õpet. „Mängu loomisel arvestasime võimalikult palju päriselu ja reaalsete olukordadega. Pidasime silmas, et raha kokkuajamise kõrval ei tohi mängija unustada ka enda tervist  ja õnnelikkust.”

Cashy on veebipõhine rahamäng, kus võistled teiste mängijatega, kes suudab enim kasvatada enda varasid, püsides samal ajal õnnelik. Üks mäng kestab keskmiselt 40 minutit.

Kuidas osaleda?

Mängus kaasalöömiseks on vaja teha vaid kolm lihtsat sammu.

 1. Registreeru mängule.
  Mängule saad end kirja panna alates 9. märtsist mängu kodulehel https://play.cashygame.com/rahamang. Osalemiseks sisesta oma nimi ja e-posti aadress ning nõustu tingimustega.
 2. Mängi.
  Edukas oled siis, kui Sul õnnestub oma vara kasvatada, olles samal ajal ka õnnelik.
 3. Vaata tulemusi.
  Iga päev kujutab mängus üht aastat ning päeva lõpus selgub, kas olid üks parimate seast. Reaalaja tulemused ilmuvad 15.-24. märtsil mängu kodulehele.

Mäng algab 15. märtsil, kuid varem liitujatel on eelis, sest kutsudes sõpru võistlema, on Sul mängu algul 1500€ rohkem kui teistel mängijatel. Lisaks on Sul niimoodi võimalik mängida koos enda sõpradega, nähes, mida nad mängus teevad ja kus nad edetabelis asuvad.

Auhinnad

Kampaania raames selguvad iga päev 50€ võitjad neljas kategoorias:

 1. kõige õnnelikum rahakasvataja;
 2. edukaim investeerija;
 3. suurim säästja;
 4. suurim tõusja edetabelis.
Cashy abil saab mängides rahatargaks ning on võimalik võita päris raha.

Kingituse võitjad selguvad igapäevaselt kell 8 hommikul mängu kodulehel. Kampaania viimasel päeval selguvad mängu 3 üldvõitjat kõige õnnelikuma rahakasvataja kategoorias. Auhinnad on järgmised: 1. koht 500€, 2. koht 250€ ja 3. koht 100€.

Vaata ja kuula, mida rääkis Cashyn üks asutajatest Mart Vainu Terevisiooni intervjuus.

Head mängimist!

Ekraanitõmmis: https://play.cashygame.com/rahamang

Skip to content