Search
Close this search box.
OTSI

Miks osaleda noortekeskuse tegevustes?

Kas sa oled käinud noortekeskuses või ehk midagi sellest kuulnud? Noortekeskus on koht, kus võivad vabatahtlikkuse alusel käia kõik noored. Seal on toredad noorsootöötajad, kellega koos saab igasugu tegevusi ette võtta!

Noortekeskused paiknevad erinevates Eesti linnades ja sealsed tegevused on suunatud noortele. Iga noor leiab noortekeskusest endale huvipakkuva tegevuse ning seeläbi on võimalus saada uusi kogemusi ja oskusi.

Neli põhjust, miks noortekeskus on igale noorele kasulik:

 

Noortekeskusest leiad uusi sõpru! See on hea koht, kus tutvuda uute inimestega ja luua sidemeid. Seal saab meelepärase tegevusega tegeleda, olgu selleks lauamäng, sündmuse ettevalmistus või huviring.

Noortekeskuse töötaja on valmis Sind ära kuulama nii rõõmude kui ka muredega – üheskoos leiate kindlasti lahenduse. Arutleda saab ka erinevate teemade ja väärtuste üle ning küsida maailmas toimuva kohta. 

Noortekeskus annab võimaluse osaleda erinevatel teemaõhtutel, klubilistes tegevustes, huvitegevuses ja kohtumistel huvitavate inimestega. Lisaks viiakse tihtipeale läbi erinevaid töötubasid ja korraldatakse väljasõite.

Lisaks kõigele läbi erinevate tegevuste ja inimeste õpid iseennast tundma – mõistad, mis Sulle meeldib ja mis mitte. See aitab aru saada, mis tööd tahaksid tulevikus teha. 

Külasta kindlasti oma kodukoha noortekeskust!

Artikkel on koostatud koostöös Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduste liikmetega.

Artikli toimetas noorteinfoportaal Teeviit juunior peatoimetaja Liise Timmo.

Skip to content