Videokonkursi “Minu rahanipid” tingimused

 1. Konkursi korraldajad on Haridus- ja Noorteamet, Teeviit, Finantsinspektsioon  ja minuraha.ee (edaspidi kampaania korraldaja).
 2. Konkursi läbiviimise kord on kehtestatud konkursi Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik konkursi Korraldaja otsused on lõplikud ning kõigile konkursil osalejatele kohustuslikud.
 3. Konkurss toimub ajavahemikus 06.-26.september 2021.
 4. Konkursi peamised tegevused toimuvad sotsiaalmeediakanalites Instagram, Facebook ja Youtube ning noorteinfoportaalis Teeviit.
 5. Konkursi žürii koosneb korraldaja ettepanekul Teeviit esindajast, Finantsinspektsiooni kommunikatsioonijuht ja endine ERRi saatejuht Eva Vahur, Finantsinspektsiooni kommunikatsioonispetsialist ja endine Äripäeva ajakirjanik Kaisa Gabral, Postimees Grupi foto- ja videotoimetuse juht Erik Prozes, finantstarkuse eestkõneleja ja tuntud investor Kristi Saare.
 6. Konkursil saavad osaleda 7.-19.aastased Eesti noored.
 7. Konkursil osalemiseks tuleb saata video koos kontaktandmetega e-mailile teeviit@harno.ee (teemaviide “Minu rahanipid”) või laadida üles Laotajasse.
 8. Alaealised osalejad on kohustatud saatma täidetud lapsevanema/eestkostja nõusoleku lehe (vt teeviit.ee/minu-rahanipid).
 9. Video maksimaalne pikkus võib olla 30 sekundit.
 10. Korraldajatel on õigus kõiki konkursile esitatud videoid kasutada ja jagada oma kanalites.
 11. Hindamisele pääsevad videod, mis vastavad konkursi tingimustele.
 12. Žürii viib läbi hindamised hiljemalt 17.oktoobriks 2021. Konkurssi võitjad teavitatakse 18.oktoober 2021 Teeviit kanalites.
 13. Konkurssi auhinnad ja loosimised:
  1. Konkurssi peaauhind on nutitelefon iPhone 12 Pro.
  2. Konkurssi lisaauhinnad on Teeviit meenekotid (5 tk), Finantsinspektsiooni meened, raamatud, Kristi Saare konsultatsioon, eriauhinnad.
 14. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
 15. Auhinna võitjaga võetakse ühendust e-maili kaudu ning edasine suhtlus toimub võitjaga kasutades tema esitatud kontaktandmeid.
 16. Konkursi korraldaja võtab võitjaga ühendust ning saadab auhinna võitjale Omniva pakiautomaati. 
 17. Konkursi korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul, kui ilmnevad konkursi reeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised. Samuti on konkursi korraldajal õigus konkurss ühepoolselt vääramatu jõu tõttu lõpetada. Konkursi korraldaja teavitab sellest korraldaja veebilehel www.teeviit.ee.
 18. Lisainfo saamiseks palume pöörduda konkursi korraldaja poole e-posti teel teeviit@harno.ee kasutades pealkirjas märksõna “minajaraha”.
 19. Kõik konkursiga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult kampaania korraldajale e-posti teel teeviit@harno.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus