Vestlussaade “Noored otsustajad”: keskkonna säästmine ja nähtamatud jäätmed

26.11.2020
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Seekord jagame teiega vestlussaadet “Noored otsustajad”. Seekordseks teemaks on keskkonna säästmine ja nähtamatud jäätmed.

Eesti Noorteühenduste Liit alustas kevadise eriolukorra ajal vestlussaatega, kus käsitletakse noorte jaoks olulisi teemasid alates õpingutest kuni vähemuste kogemuste ja keskkonnani.

25. novembril toimunud saate IV osa peamiseks teemaks oli keskkonna säästmine ja nähtamatud jäätmed. Saadet viis läbi Eesti Noorteühenduste Liidu asejuht Elizaveta Cheremisina, kes vestles Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse nõuniku Made Saadvega. Saates said vastused küsimused: mis on nähtamatud jäätmed ja miks me neile praegu tähelepanu peaks pöörama; mida saavad noored ise teha selleks, et jäätmete teket vähendada ja paljud muud seesugused küsimused. Lisaks räägiti ka Keskkonnaministeeriumi noortenõukogust, kuhu ka Elizaveta ise kuulub, ja projektist “Tekstiil ringlusse”. Teema oli päevakajaline just seetõttu, et 21.-29. novembril toimub üleeuroopaline jäätmete tekke vähendamise nädal.

Vaata rohkem infot www.nähtamatudjäätmed.ee.Vestlussaade toimus Facebooki otseülekandena ning seda on võimalik järele vaadata nii ENLi Facebookis, Youtube’is kui ka kodulehel enl.ee/enl/vestlussaade-noored-otsustajad”  

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend