fbpx

Vabatahtliku töö kogemuse mõtestamine

Noorteinfoportaali Teeviit maikuu pealkirjaks on “#Rahaboss” Peamiselt keskendume sellel kuul raha ning majanduse teemadele. Koostöös Karjääristuudioga toome Teieni informatiivsed videod.

Tööle kandideerides nõutakse tihtilugu juba ka noorelt hariduse ja teatud erialaste oskuste kõrval eelnevat töökogemust. Kuidas aga alles esimesele töökohale kandideerides omada tööalast kogemustepagasit? Karjääristuudios külas Maris Praats, kes räägib lähemalt vabatahtliku töö kogemuse mõtestamisest.
Kindlasti mõtled, et miks minna ilma rahata tööle või millist väärtust see kogemus sulle anda võiks. „Paljud tööandjad vaatavad juba seda, et kui sa oled enne vabatahtlikku tööd teinud, et järelikult sa oled siuke aktiivne, ettevõtlik ja võtavad su suurema tõenäosusega tööle,“ toob vabatahtlikuks olemise plussina välja Maris Praats, kes ise on Teeviit.ee vabatahtlike sisuloome tiimi juht.
Marisel on ka lihtne nipp, kuidas motiveerida ennast tasuta tööd tegema – tuleb teha, seda, mis endale meeldib ja siis pole rahasumma nii oluline!
Täispikkuses videointervjuu:

Vaata ka teisi klippe Karjääristuudio Youtube’i kanalil!

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus