VAATA: Tantsijad ja Jaagup Tuisk murravad vaktsiinitantsuga koroonat

04.06.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Eesti Tantsuagentuur ja koolitantsu liikumine alustasid kampaaniat „Nüüd on aeg!“, et kutsuda üles tantsijaid suve jooksul end koroonahaiguse vastu vaktsineerima. Kampaanias lööb kaasa ka laulja Jaagup Tuisk.

„Eestis on kümneid tuhandeid harrastustantsijaid, kes pole koroona pärast saanud kaua vabalt tantsida. Koroona on surunud kõik meie tantsud viimase aasta jooksul ekraanide taha ja isegi noorte tantsupeo lükkas viirus aasta edasi,“ ütles Koolitantsu peakorraldaja Raido Bergstein.

„Kampaaniaga kutsume üles kõiki noori alates kuueteistkümnendast eluaastast suve jooksul end koroona vastu kaitsma ja vaktsineerima, et sügis ja talv tuleksid tänavu karmide piiranguteta,“ lisas Bergstein. „Vaktsineeri ja anna oma panus, kui soovid jälle vabalt elada ja tantsida.“

Kampaania „Nüüd on aeg“ raames on laulja Jaagup Tuisu muusikale loodud koreograaf Liisa Laine #vaktsiinitants, mida kutsume noori üles jäljendama ja sotsiaalmeedias jagama. Kampaania video leiab Koolitantsu Youtube´i kanalilt täispikas versioonis siit https://youtu.be/su6gjEj67sI ja lühikeses siit https://youtu.be/LXJg5EwCGcg.

Kampaania teemaviide on #vaktsiinitants

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend