Noorte infomess Teeviit 2017 | ÜLDINFO
17414
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17414,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

ÜLDINFO

Tule noorte infomess Teeviit eksponendiks!

 

Miks tulla eksponendiks?

 

  • Rohkem kui 5000 noort külastajat üle kogu Eesti
  • Võimalus näidata tulevastele talentidele erinevate sektorite atraktiivsust
  • Murda sektorites valitsevaid stereotüüpe
  • Mõtestada noortega koos lahti hariduse ja tööelu vahelisi seoseid
  • Tutvustada tööturu ootusi ja tööturul vajaminevaid pädevusi
  • Aidata leida noortel tee oma tõelise kutsumuse juurde

Tänane noor on homne tööjõud. Teeviit on suurepärane võimalus tutvustada oma organisatsiooni, praktika-, töövarju-, ekskursioonide, aga võib-olla ka esimese töökoha võimalusi.
Ära lase oma šanssi mööda! Tule tutvusta ennast tulevasele töötajale!

 

Mis on sellel aastal teisiti?

 

Keskendume messil noorte haridusvalikute ja tegeliku tööelu kokku viimisele, et noorte valikud vastaksid võimalikult täpselt nende huvidele ja tööturu vajadustele.

Noored soovivad messilt leida haridus- ja tööturuinfot. Eriti väärtustavad nad otsekontakti haridus- või tööturuvalikuid tutvustavate eestkõnelejatega ning hindavad kõrgelt käed-külge kogemuse saamise võimalusi. Neile meeldib vajalikku infot ühest kohast korraga leida, et tekiks terviklikum arusaam võimalustest. Nad ootavad messi põnevusega ning on tänulikud pakutava eest.
Teeviit 2017 lähtub noorest liites õppeasutused, tööandjad, tugiteenused, vabatahtliku ja huvitegevuse pakkujad ning teised osapooled kokku valdkondlikeks aladeks. Nii saab noor võimalikult mitmekülgse ja tervikliku ülevaate valdkonna võimalustest, väljavaadetest ja vajadustest ning eeldused langetada kaalutletud otsus.

 

 

Millised on eduka eksponendi ettevalmistused?

Edukas eksponent teab:

  • mil viisil enda asutust, eriala, sektorit noortele meeldejäävalt tutvustada
  • milliseid huvitavaid materjale noortele jagada
  • kes võiksid noortele esitleda infomessil organisatsiooni võimalusi
  • millised on noore võimalused võtta osa organisatsiooni sisestest koolitustest, kursustest, hooajatöödest, praktikast või vabatahtlikust tegevusest

Laske noorel testida, katsetada, uurida, näha, kogeda, ise teha ja küsida. Teeviit on hea võimalus end reklaamida ja noortele atraktiivseks ning huvitavaks teha.

 

Tule naudi messimelu ja anna oma panus noorte kutsumuse leidmisele!

Messiprogramm, valdkonnaalade eriprojektid, programm ning eksponentide info avaldatakse jooksvalt Teeviit kodulehel www.teeviit.ee. Kui on tekkinud vahva mõte, kuidas end või valdkonda noorele arusaadavalt ning atraktiivselt avada, andke sellest meile aegsasti teada kirjutades aadressil teeviit@teeviit.ee.
Koostame noortele messivõimalusi tutvustava materjali koos töölehtedega. Aitame noortel seeläbi paremini messi külastamiseks ja eksponentidega kohtumiseks ette valmistuda.

 

Teeviit messi on külastanud:


203679

NOORT

Noorte infomess Teeviit 2017 toimub 7.-8. detsembril Eesti Näituste Messikeskuses, Tallinnas. MESS ON KÜLASTAJATELE TASUTA!