fbpx

Tunnustusauhind “Lastega ja lastele”: Toome päriselu kangelased rambivalgusesse

„Lastega ja lastele“ on tunnustusauhind, millega tänatakse ja tõstetakse esile lapsi, laste heaks panustanud inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil. 

Kandidaate tunnustusauhinnale võib esitada igaüks kuni 8. aprillini 2021 aadressil: https://www.oiguskantsler.ee/et/tunnustusauhind-lastega-ja-lastele ning seda kolmes kategoorias: „Lapse suur tegu“, „Muutuste looja“ ja „Elutööpreemia“.

Tunnustusauhinda annavad välja: MTÜ Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond, Sotsiaalkindlustusamet, Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri Kantselei.

Kuula ka Sotsiaalkindlustusameti taskuringhäälingu #jutusoniva saadet „Lastega ja lastele“, kus tunnustusauhinnast räägivad teiste hulgas eelmiste aastate laureaadid. Saadet saab kuulata siin: https://anchor.fm/sotsiaalkindlustusamet/episodes/32-Lastega-ja-lastele-et8qkn?fbclid=IwAR0dX8t_D1em0ofMrdD4Gdg9mWC8rv89813nZxa-_EggBGMEqSULyPdUSp

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus