fbpx

Tunnustatud vaimse tervise edendamise mobiilimäng 7-14-aastastele

Eesti idufirma Triumf Health (loe nende kohta ka ERRi Novaatorist siit) avalikustas koroonaviiruse-spetsiifilise mobiilimängu, mille eesmärk on pakkuda 7-14-aastastele lastele kohest psühholoogilist tuge. Mängu saab alla laadida siit ning kasutajaks saab registreerida eesti keelesinglise keeles ja vene keeles.

Mängu sisu on välja töötatud Triumfi meeskonna psühholoogide poolt koostöös tervishoiu ekspertidega. Terviserakendus Triumf Health (Open) on tasuta kättesaadav nii eesti, inglise kui ka vene keeles läbi Google Play ning peagi ka keskkonnas App Store. Vajalik on vaid e-maili aadressiga kasutajaks registreerimine, mis võimaldab väljastada mängu aktiveerimiskoodi. Personaalseid andmeid rakendus ei kogu.

Mängus vahendatakse nii võimalikke eriolukorrast tulenevaid murekohti kui edastatakse ka kvaliteetset ning usaldusväärset informatsiooni, kuidas end ja teisi viiruse eest kaitsta, ning suunatakse kasutajaid usaldusväärsete uudisteallikateni.

Tervisemängu vahendusel pakutava personaalse toe eesmärk on leevendada eriolukorraga kaasnevat stressi ja seeläbi ennetada vaimse tervise probleeme laste seas. Mängukeskkond on lastele turvaline ning intuitiivne viis, kus omandada teadmisi tervisekäitumise, emotsioonidega toimetuleku, probleemilahendusoskuste ning enesejuhtimise kohta.


Allikas: Psühholoogilist tuge pakkuv tervisemäng Triumf Health on nüüd Eestis kõikidele lastele kättesaadav

Foto: Triumf Health

 

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus