Tunnusta oma lemmikut ettevõtlikku õpetajat või kooli koostööpartnerit

Kas Sinu koolis on nii aktiivne ja tegus ettevõtlusõpetaja, et tahaks teda kiita, aga sõnadest jääb väheks? Või ettevõtja, kes igal aastal teid ettevõttes võõrustab ja päriselu tutvustab? Superettevõtlik koolikaaslane, kes teeb ja jõuab üllatavalt palju? Siis anna nad üles ja meie tunnustame!

Esita kandidaat hiljemalt 9. oktoobril Haridus- ja teadusministeeriumi ning ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu aasta parimate tunnustuskonkursile. Võitjad kuulutame välja 4. novembril.

  • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe edendaja tunnustatakse meeskonda, organisatsiooni või asutust, kes on märkimisväärselt panustanud ettevõtlusõppe arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe mentor tunnustatakse ettevõtjat või ettevõtlikku töötajat (ka ettevõtet tervikuna), kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
  • Tiitliga Aasta ettevõtlik õppur tunnustatakse õpilas- ja/või üliõpilasfirmat ja/või ettevõtlusõppes moodustatud meeskonda, kes on ettevõtlusõppes saavutanud silmapaistvaid tulemusi. •

Tutvu statuudiga ja esita kandidaat siin: https://ettevõtlusõpe.ee/tunnustus/

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus