fbpx

Tudengite programm „Hariduse tulevikutegijad” ootab üliõpilasi osalema

Hea üliõpilane! Kui oled huvitatud õpetajaameti õpetajaameti põnevamate külgede avastamisest, siis ootame Sind kandideerima Haridus- ja Noorteameti programmi „Hariduse tulevikutegijad”.

Miks kandideerida?Õpetajaamet on hea võimalus ennast teostada, olla positiivne eeskuju, arvamusliider ja protsesside mõjutaja nii kogukonna kui ka riigi tasandil. Programmis saad aimu tänapäevasest õpetajatöö sisust, panna proovile oma juhioskused ja tutvuda inspireerivate inimestega haridusmaastikul.
Kellele on programm mõeldud?Programm on mõeldud kõikide erialade bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe üliõpilastele, kes ei ole õpetajakoolituse tudengid, kuid kes on valmis kaaluma õpetajaametit kui üht võimalikku karjäärivalikut. Programmi jooksul ei pea asuma õpetajaametisse!
Millal, kus ja kuidas?Programm kestab augusti lõpust detsembrini. Õppetöö toimub viies moodulis, kus muuhulgas tutvustatakse kaasaegseid õpetamistrende, teiste arengu toetamist, tagasiside andmist ning kuidas disainida õppimist ja tundi.Tegevuste käigus külastatakse mitmeid koole Eestimaa erinevais paigus, et näha, kuidas toimub tänapäevane õppetöö.
Kuidas liituda?Kandideerimisavaldusi ootame 14. maini: kadri.ratas@harno.ee.Rohkem infot programmi ja kandideerimise kohta leiab Haridus- ja Noorteameti kodulehelt www.harno.ee/opetajate-jarelkasv#hariduse-tulevikutegijad
Programmis osalemine on tasuta.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus