fbpx

Teeviit portaalis keskkonnakuu „Kõik algab meist enesest – ära oota homset!“

Alates eelmisest aastast on Teeviit portaalis olnud iga kuu erinev teema, mille raames kajastatakse koos noorte endiga ning partneritega noortele teemaspetsiifilist infot, näiteks osalus, ettevõtlikkus, vaimne tervis, turvalisus ja mitmed muud teemad. Mais on keskkonnakuu „Kõik algab meist enesest – ära oota homset!“.

Maikuus keskkonna teemale keskendumine tundus noortele ainuõige valik – loodus ja ümbritsev keskkond tärkab, noored liiguvad palju looduses ja märkavad end ümbritsevat, eriolukord andis palju võimalusi oma tarbimine, kodune keskkond ja harjumused ümber kujundada. Toetasime eelnevalt ja toetame ka maikuus keskkonnateema mõtestamist ning pakume noortele kasulikku infot.

Keskkonna teemakuu raames on Sisuloome tiimi juht Maris Praatsi eestvedamisel noored kaasatud keskkonnateemaliste artiklite kirjutamisse ning plaanis on avaldada ligi kakskümmend temaatilist artiklit.

Sotsiaalmeedia tiimijuht Aulika Laaguse eestvedamisel toimub teema kajastamine erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel, samas on hetkel käimas ka Euroopa noorteinfo ja nõustamise agentuur ERYICA võrgustiku poolt korraldatud keskkonnateemaline Instagrami kampaania, kus ERYICA liikmed jagavad temaatilist infot keskkonna ning keskkonnahoiu kohta noortele emakeeles.

Digitaalse noorteinfo meetodite tiimijuht Hanna-Eliise Kiviberg sõnas, et hetkel on planeeritud sel kuul läbi viia temaatiline otseülekanne ehk live ning veebinar, teemadeks potipõllundus ning infot jagatakse ka raha- ning keskkonnasäästlike nippide kohta. Veebinar loodetakse läbi viia TikToki sisuloojaga, et tuua vahelust, aga samas õpetada turvalisust. 

Loe kasulikku infot keskkonna kohta:

Kolm huvitavat fakti noorteinfoportaal Teeviit kohta:

  • Teeviit portaali tegevuses lööb aktiivselt kaasa ligi 50 noort vabatahtlikku, kes on kandideerinud vabatahtlikuks läbi sotsiaalmeedias levinud üleskutse.
  • Vabatahtlike tegevus on jagatud kolme gruppi: 1) Sisuloome tiim, 2) Sotsiaalmeedia tiim, 3) Digitaalse noorteinfo meetodite tiim.
  • Kõik Teeviit teemakuud ja sloganid on välja töötatud koos noorte endiga, vaata teemakuid Teeviit portaalist.

Kutsume kõiki noori ja noorsootöötajaid oma tegevuste raames Teeviit portaali vastavalt teemadele rakendama ja kasutama, sest info kvaliteedis ja usaldusväärsuses võib kindel olla!

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus