Teeviit LIVE: Teaduskatsed kodus koos Kolme Põrsakesega

Koolivaheaeg on täies hoos ning Teeviit pakub sel ajal põnevaid tegevusi. Täna kell 18.00 on kõik teaduskatsete huvilised oodatud meie facebooki lehele, kus toimub LIVE koos sigalahe teadusteatriga Kolm Põrsakest! See on põnev teekond, kus saad ka ise kaasa lüüa – oma kodus!

VAATA LIVE SALVESTUST

Teisipäeva õhtul näitab teadushunt Omari otseülekande vahendusel ägedaid teadusteatri katseid, ka selliseid, mida saab ise koduste vahenditega teha. Enne ülekande algust tuleb aga korra köögist läbi käia ning krabada sealt endale paar asja kaasa. Vajaliku nimekirja saad enne ülekande päeva hommikul. Tegevus kestab umbes pool tundi.

Tänaõhtuses teadusteatri live’s on teemas õhk ja rõhk ja õhurõhk! Kas teadsid, et igahetk surub Sind suurem raskus kui väikese sõiduauto kaal? 🚗 Ja Sa isegi ei tunne seda! 😱

Tule õhtul live’i vaatama ning õpi koos teadushunt Omariga seda jõudu enda jaoks rakendama. Enne live’i algust tee kodus aga väikene aardejaht ning otsi välja:
🗑️2-3 kuni 100L prügikotti, käärid ja teip. Kui Sul on umbes 30L prügkotid, siis võid neid võtta ka 5. Teip pigem lai kui kitsas.
🥛 Klaas veega, kauss/pott ning alus, mis katab klaasi avatud osa. See võib olla näiteks mängukaart, joogialus vms, aga peab olema kerge.
🥬Punane kapsas, purk kuuma veega ja paber. Kapsas peab olema kindlasti punane, teised ei sobi. Paber pigem akvarell, aga töötab ka koopiapaber.

Ära üldse muretse, kui kõike endal kodus pole, sest teeme ka põnevaid katseid, mida ei olegi üldse kodus võimalik teha 😮. Kindel on see, et täna kella 18st algab korralik teadusmürgel! 👨‍🔬👊💥


Kui Sul aga napib ideid, mida veel kodus teha, siis Teeviit on koodanud hulga ideid:

OSALE ja VÕIDA: Teeviit ja Delfi projekt „Sisukas vaheaeg“

Raamatukogud pakuvad vaheajaks emotikoni e-viktoriini ja putukabingot

Toeta vaheajal tervist, heaolu ja enesearengut

Vaheajal toimuvad väljakutsed ja konkursid

Naudi kunsti ja muusikat kodust lahkumata!

Teeviit soovitab: 100+ ideed koduseks nädalavahetuseks

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus