fbpx

Tähista Euroopa noortenädalat ja hüppa 20. aprill rongile!

Osale 20. aprillil üritusel Valgas, kuhu saad tulla rongiga! Kohtumise eesmärk on koos Läti sõpradega arutada üheskoos Euroopa tuleviku, osaluse, demokraatia ning noorte võimaluste üle.

Oodatud on kõik noored vanuses 13-30. See on suurepärane võimalus tutvuda uute inimestega, jagada mõtteid ning saada inspiratsiooni!

Üritus toimub Valgas ning kohale saabumiseks on võimalik kasutada rongi, mis jõuab sihtkohta 11.21 ja lahkub 17.51. Kõik noored, kes soovivad meiega liituda ja kes jäävad rongi teele Tallinnast Valgasse, on teretulnud liituma. Lisaks on võimalik saabuda ka bussiga, kui see teile paremini sobib.

Üritusel toimuvad mitmed huvitavad töötoad, kus Eesti ja Läti noored saavad koos osaleda ning arutleda oluliste teemade üle. See on suurepärane võimalus mitte ainult õppida midagi uut, vaid ka leida uusi sõpru ning luua tugevaid sidemeid teiste Euroopa noortega.

Orienteeruv ajakava:

  • 11.21 Valgasse saabumine 
  • 12.00 Kohtume Läti noortega ja ühistegevused
  • 13.00 Lõuna
  • 14.00 Töötoad, saad ise valida, millises osaleda soovid
  • 16.15 Ühisürituse lõpp ning Eesti noorte ühistegevused
  • 17.51 Rong tagasi Tartu/Tallinn suunas

Üritus on osa Euroopa noorte nädalast ning osalemine on täiesti tasuta.
Ära jäta kasutamata võimalust olla osa sellest inspireerivast päevast!

NB! Ole tähelepanelik! Kui oled piirkonnast, kus transpordiühendus Valgaga liialt hea ei ole, siis on sul võimalus saabuda ka näiteks bussiga Valgasse. Samas, kui õigeaegselt transport Valgasse ei jõua või õhtul enam koju tagasi ei saa, siis on võimalus ka majutust küsida. Ole palun detailides täpne, nii on lihtsam kohtumist planeerida.

Küsimuste korral võta ühendust:
Laura Kiviselgiga
laura.kiviselg@harno.ee

Skip to content