fbpx

OSALE: Suveks tööle virtuaalmess 19.-20.05.2020

Tööpakkumised, praktikakohad, vabatahtliku töö ja töövarjutamise võimalused ootavad sind! Üritusel toimuvaga kursis olemiseks liitu üritusega Facebookis: Suveks tööle virtuaalmess!

Tööpakkumised, praktikakohad, vabatahtliku töö ja töövarjutamise võimalused ootavad sind! Mine vaata www.toomess.ee/suvekstoole

Teist aastat järjest korraldab Eesti Töötukassa virtuaalmessi “Suveks tööle”, mis on suunatud 13–29-aastastele noortele eesmärgiga pakkuda:

  • palgatööd
  • vabatahtlikku tööd
  • praktikakohti
  • töövarjutamise võimalusi.

Sel aastal toimub mess 19.-20. mail, kuid pakkumised jäävad keskkonda üles ka pärast seda.

“Suveks tööle” virtuaalmess on ainult veebikeskkonnas toimuv mess, kus sel aastal on lisaks palgatöö ja vabatahtliku töö pakkumistele ka praktikakohti ning töövarjutamise võimalusi. Messil saad tööandjate ja organisatsioonidega suhelda otse seega tasub olla aktiivne just messi toimumiskuupäevadel.

Kui tulid siia sooviga teenida töötasu, saada töökogemust, leida endale praktikakohta, teha vabatahtlikku tööd või saada läbi töövarjutamise teada mõne huvitava ameti kohta, siis oled sattunud õigesse kohta. Siit messilt leiad asutusi ja organisatsioone, kes on valmis sulle neid võimalusi pakkuma.

Messi keskkonnast leiad veel veebinare erinevatel teemadel ning sul on võimalus võtta ühendust Töötukassa karjäärispetsialistiga: www.minukarjaar.ee/tule-noustamisele

Messi korraldab Eesti Töötukassa.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus