fbpx

Suurlaager Spekter 1.-5. juuli 2024

Suvi koputab juba vaikselt uksele ja nõnda ka ajaloo suurim Suurlaager Spekter. Spekter on 1.-5. juulini Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimuv Kaitseliidu noorteorganisatsioonide ajaloo suurim korraldatav suvelaager. Laagrisse ootame osalejaid vanuses 12-18 (k.a.).

Lisaks kodutütardele ja noorkotkastele oodatakse laagrisse noori erinevatest asutustest, organisatsioonidest ning riikidest. Kokku lausa 1200 osalejat! Laagris saab õppida uusi oskusi ja kogeda meeldejäävaid hetki ning seda kõike koos uute ja vanade sõpradega. Registreerimine on avatud kuni 31. mai 2024.

Laagrisse registreerumise info

KAITSELIIDU NOORTEORGANISATSIOONI NOOR

  • Kaitseliidu noorte laagrisse registreerimine toimub maakonniti erinevalt vastavalt ringkonna ja maleva juhistele.
  • Osalevate noorte nimekiri edastatakse Spektri meeskonnale.
  • Seejärel edastatakse noore lapsevanema meilile registreerimislink SPOKU keskkonda, kuhu sisestatakse lapse andmed ning kinnitatakse nõusolek laagri hea tava osas.
  • Kui SPOKU keskkonnas on ankeet täidetud, on noor laagrisse registreeritud.

ORGANISATSIOONIVÄLINE NOOR

  • Et registreeruda, tuleb kokku koguda 10-liikmeline noorte kamp ja 1 täiskasvanud juhendaja.
  • Seejärel annab juhendaja laagrisse tuleku soovist teada meiliaadressil spekter@kaitseliit.ee.
  • Kui laagrikorraldaja on registreerimise kinnitatud, edastatakse noore lapsevanema meilile registreerimislink SPOKU keskkonda, kuhu sisestatakse lapse andmed ning kinnitatakse nõusolek laagri hea tava osas.
  • Kui SPOKU keskkonnas on ankeet täidetud, on noor laagrisse registreeritud.

Laagri korraldusmeeskonna südameasi on kokku panna suve parim laagrielamus ning pakkuda noortele rikastavaid kogemusi läbi lõbusate väljakutsete ning kodutütarde ja noorkotkaste tegevuste. Toimuvad erinevad töötoad, aktiivsed tegevused ja loomulikult on oodata ka korralikku kontserdielamust! Eesmärk on nautida suve, seigelda ja teha seda koos uute ja vanade sõpradega, sest suvi, sõbrad, seiklus – see ongi Spekter!

Skip to content