fbpx

Sul on idee? Tulemas on mitu projektikonkurssi

Sooviksid kirjutada head projekti? Leida rahastust enda ideele? Tulemas on mitu võimalust, et teha teoks enda ideed.

𝐒𝐨𝐥𝐢𝐝𝐚𝐚𝐫𝐮𝐬𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐢𝐝𝐞 𝐦𝐨̃𝐭𝐭𝐞𝐭𝐚𝐥𝐠𝐮𝐝 “𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐭𝐞𝐡𝐭𝐮𝐝 𝐦𝐮𝐮𝐭𝐮𝐬”

Kutsume kõiki 𝟭𝟴–𝟯𝟬-𝗮𝗮𝘀𝘁𝗮𝘀𝗲𝗶𝗱 virtuaalsetele mõttetalgutele, eesmärgiga toetada noorte algatusi, millega luuakse positiivset muutust nii enda elus kui ka oma kogukonnas. Kui sa tunned, et tahad midagi paremaks muuta, siis võta oma tahe ja sõbrad kaasa ning tule virtuaalselt kaasa mõtlema! Just sellest võib saada millegi suure algus…

Facebooki event: https://www.facebook.com/events/385801809722590?ref=newsfeed

𝐏𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐢𝐭𝐞𝐠𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐂𝐡𝐚𝐥𝐥𝐞𝐧𝐠𝐞: 𝐍𝐞𝐥𝐣𝐚 𝐧𝐚̈𝐝𝐚𝐥𝐚𝐠𝐚 𝐭𝐨̃𝐞𝐥𝐢𝐬𝐞𝐤𝐬 𝐭𝐞𝐠𝐢𝐣𝐚𝐤𝐬!

Millal veel on hea aeg planeerida oma järgmist seiklust koduseinte vahelt kaugemale, kui mitte praegu? Kutsume kõiki 15–19-aastaseid noori murdma oma mugavustsooni piire ja vastutasuks kingime 150€ Kingitus.ee kinkekaardi, millega saad oma ellu veel rohkem seikluseid tuua! Kõlab nagu hea diil?

Esitame sulle ja su sõpradele väljakutse panna nelja nädalaga kokku edukas noorteprojekt ning seda teekonda kajastada iganädalaste videopäevikutega. Valikus on solidaarsusprojekt, rahvusvaheline noortealgatus, noorte osalusprojekt või noortevahetus.

Lisainfo: https://euroopanoored.eu/…/projektitegijate-challenge…/

𝐈𝐝𝐞𝐞𝐩𝐚𝐡𝐯𝐚𝐤 “𝐍𝐨𝐨𝐫𝐞𝐥𝐭 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦𝐚𝐦𝐮𝐮𝐭𝐣𝐚𝐤𝐬”

“Ideepahvak – noorelt maailmamuutjaks” on ideelabor, kus 13-30-aastased noored üle Eesti tulevad kokku, et üheskoos maailma paremaks muutvaid projektiideid välja töötada. Sündmuse jooksul on võimalus välja mõelda päris uus idee või arendada juba olemasolevat mõtet ja õppida, kuidas saada enda projektidele rahastust.

Lisainfo: https://euroopanoored.eu/uudised/ideelabor/

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus