fbpx

Talendisõda: Stilisti, juuksuri ja parduri ametid

17.08.2020
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Kes meist väiksena poleks unistanud juuksuri ametist… Tänases pidevas muutuses olevas töömaailmas tuleb kindlasti kasuks osata enda kätega päriselt midagi ära teha. Olgu see siis põhitööna või hobina, ükski amet mööda külge maha ei jookse. Karjääristuudio intervjuus avavad juuksuri ja parduri ameti olemust tänased talendid Rauno ja Keete.

Juuksuri töö hõlmab endas nii iluteenuste pakkumist kui ka suhtlemist, ehk suures joones klienditeenindust. Kui juuksuri kliendid on nii mehed ja naised, siis pardur pakub teenuseid vaid meestele – juukselõikus, habemekujundamine- ja ajamine.”Vanus ei mängi selle ameti puhul olulist rolli, küll aga kui enesekindel sa näid, sest keegi ei ebakindlat pardurit habemenoaga oma kõrile”, toob naljatledes Rauno välja, et kellele amet võiks sobida. Keete nõustub, kuid lisab et olulised on ka käelised oskused, mida saab täna õppida erinevates kutse- ja erakoolides. Küll aga tõdeb, et väga palju õpitakse töökäigus ehk praktiseeridesKeete soovitab kõikidel tulevastel juuksuritel juba praktika käigus suhtlemisele ja klienditeeninduse poolele keskenduda, sest see kannab väga suurt rolli juuksuri igapäevatöös.

Kui ka sinu mõtted liiguvad uue ameti omandamise suunas ja näeksid end töötamas just iluteeninduse valdkonnas, siis vaata lähemalt täispikkuses intervjuud tänaste talentidega, kes avavad sulle ameti olemust:


Ole kursis, mis töömaailmas toimub – www.karjaarileht.ee!
 

Artikkel on avaldatud 2020. aastal

 

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend