fbpx

Vaata Sisekaitseakadeemia erialade tutvustusi

18.03.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Sisekaitseakadeemiast algab Eesti turvalisus. See on kool tulevasele ja juba töötavale päästjale, päästekorraldajale, politseinikule, vangla- ning tolliametnikule, samuti valdkonna teadlasele. Sisekaitseakadeemias koolitatakse kutse-, kõrg-, ja magistrihariduse tasemel töötajaid politseile, piirivalvele, päästealale, samuti justiits- ning maksu- ja tollisüsteemile.
Päästekolledži kadett Rudolf Kopti räägib päästja erialal õppimisest 

Päästekolledži kadett Jane Peiponen räägib päästekorraldaja erialal õppimisest ja oma kogemusest:

Politsei- ja piirivalvekolledži kadett Airi Pahva jagab Sinuga oma kogemusi erialavalikust ja Sisekaitseakadeemias õppimisest:

Politsei- ja piirivalvekolledži kadett Maksim Romanov jagab Sinuga oma kogemusi erialavalikust ja Sisekaitseakadeemias õppimisest:

Finantskolledži õppur Robert Põldoja jagab Sinuga oma kogemusi erialavalikust ja Sisekaitseakadeemias õppimisest:

Vaata ka Sisekaitseakadeemia veebitutvustust:

Sisekaitseakadeemia õppekeskused asuvad Tallinnas, Paikusel, Väike-Maarjas ja Narvas, kus kõikjal on ühel territooriumil koos nii kool kui ka ühiselamud ja spordirajatised. Õppekeskustes on loodud kõik tingimused nii sportimiseks, puhkamiseks kui ka õppetööks. Kõigil akadeemias õppijail on kogu õpiaja jooksul võimalus elada õppehoonete vahetus läheduses asuvas ühiselamus. Lisaks sellele makstakse kõigile päevaõppe kadettidele põhistipendiumi ja tublimad õppurid saavad taotleda ka lisastipendiume.

Akadeemias on palju praktilist õpet ning koolist saad kaasa laia suhtlusvõrgustiku, mis toetab sinu arengut ja aitab hiljem töökohal edukalt hakkama saada. Õppuritele on tagatud head praktikavõimalused ja lõpetajaid on ootamas kindel töökoht ning austusväärne amet.

Sisekaitseakadeemia näol ootavad tulevast õppijat kaasaegsed õppetingimused, inimlikud õppejõud ja toetav tugipersonal, seltskondlikud ja ühtehoidvad tudengid, meeletult palju põnevaid ühistegevusi, aga ka kindlad traditsioonid.

Veendumaks, et tulevane Sisekaitseakadeemia õppur saab keeleliselt õpingutega hästi hakkama, on tugev ja terve, motiveeritud õppima ning sobiv valitud erialale, tuleb sisseastumiskandidaadil lisaks avalduse esitamisele läbida vastuvõtukatsed.

Kui sa tahad meie riiki ja rahvast ausalt teenida ning soovid teha tähendusega tööd ning muuta Eesti elu paremaks, siis oled oodatud õppima Sisekaitseakadeemiasse!

Turvalisus algab igaühest meist. Tule sinagi 4 TUGEVA meeskonda!

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus