fbpx

Selgus videokonkursi “Minu rahanipid” võitja

18.10.2021
Kaie Pranno, noorteinfo peaekspert

Finantsinspektsioon ja Teeviit korraldasid noortele ajavahemikus 6.-26.september videokonkursi  “Minu rahanipid”.  Konkursi eesmärgiks oli tõsta noorte finantsteadlikkust  ning jagada inspireerivaid mõtteid ja ideid rahaga majandamisest. Konkursi žürii valis finaali üheksa lühivideot. Võitjaks ning peaauhinna nutitelefon iPhone 12 Pro saajaks valiti Kai-Melli Kapteni tehtud video. Konkursi žürii tõi võidutöös esile selle terviklikkuse, heade finantsharjumuste propageerimise ja lihtsuse. Palju õnne võitjale! 

Konkursi finaali jõudsid lisaks Kai-Melli Kaptenile veel Grete Kulvere,  Helerin ja Sten-Marten Merila, Kaur Suni, Kelly Preemet, Kris Linder, Tiare Marleen Poola, Kärolin Karmen, Marit Loitmets, Tuuli Tarkmeel, Mirjam Toom ja Lotta Siim. Palju õnne kõikidele finalistidele! Finaliste ootab auhinnaks meenekott.

Konkursi žüriisse kuulusid tuntud investor Kristi Saare, Teeviit vabatahtlik Triini Viks, Finantsinspektsiooni kommunikatsioonijuht ja endine ERRi saatejuht Eva Vahur, kommunikatsioonispetsialist ning endine Äripäeva ajakirjanik Kaisa Gabral ning Postimees Grupi foto- ja videotoimetuse juht Erik Prozes.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend