Registreeru: Euroopa koostööpäeva tähistamine Kesk-Läänemere programmiga

Mis on piiriülene koostöö? Kuidas idufirmad sellest kasu saavad? Mida võivad Euroopa Liidu rahastatud piiriülese koostöö projektid pakkuda Sulle nii õpingute jooksul kui karjäärialaselt?

Nendele küsimustele saad vastuse Kesk-Läänemere programmi Euroopa koostööpäeva üritusel, mis toimub 9. oktoobril Tallinna Ülikoolis. 

 

Mida Sina sellest saad?

Kuuled eksperte rääkimas piiriülese koostöö väärtusest, eelistest ning kasudest, mida EL-i rahastus on Kesk-Läänemere piirkonnas võimaldanud. Kesk-Läänemere programmi raames kaasrahastatakse piiriüleseid koostööprojekte Eestis, Soomes (sh Ahvenamaal), Lätis ja Rootsis.

 Konkreetsete projektidega saad tutvuda orienteerumismängu käigus. Mängimiseks saad alla laadida mobiilirakenduse, mis võimaldab külastada erinevaid Tallinna Ülikooli ülikoolilinnakus asuvaid projektikohti. Igas kohas saad ülevaate mõnest EL-i rahastatud projektist – mida täpsemalt ellu viiakse ja saavutatakse, ning kuidas rahvusvahelises projektis töötamine välja näeb. Igas kohas on suupisteid.

Pärast orienteerumismängu räägivad tudengid ja spetsialistid sellest, mida on EL-i rahastatud piiriülene koostöö nende karjäärile andnud – näpunäiteid karjääri edendamiseks ja ülevaade erinevatest valdkondadest!

 

Üritus toimub Tallinna Ülikoolis, Astra hoones aadressil Narva maantee 29, ajavahemikus 9:30 kuni 15:30. Orienteerumismäng toimub ajavahemikus 11:30 – 13:45. Üritus on ingliskeelne.

 

Rohkem infot ürituse kohta on saadaval SIIN. Ürituse Facebooki üritusega saab liituda SIIN. Registreeruda saab üritusele enne 30. septembrit SIIN.

 

Tule ja uuri potentsiaalseid karjäärivõimalusi!

 

Lisainfo: 

Ingel Türk, Kesk-Läänemere programmi Eesti infojuht 

ingel.tyrk@rtk.ee, 56944985

 

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus