fbpx

Projektikonkurss „Ideeviit“ tuleb taas aasta teises pooles

See info on just Sulle, kui oled mõelnud, millal avaneb taas võimalus enda ideede teotamiseks projektikonkursi „Ideeviit“ kaudu toetust taotleda.

Käesoleval hetkel on projektikonkursi „Ideeviit“ sisu ja vorm uuendamisel ning noortele vanuses 7-26 avaneb võimalus taotlemiseks 2021. aasta II pooles. Uuendamise eesmärk on pakkuda senisest veelgi mugavamat taotluskeskkonda ja pakkuda tuge eelkõige just nende piirkondade noortele, kus seni on olnud väiksemad võimalused seoses noortealgatuste toetamisega. Samuti muutuvad voorude fookused senisest konkreetsemaks, et noored panustaksid üle-eestiliselt üheskoos konkreetsete kitsaskohtade lahendamisele.   

Lisaks läheb uuendamisele ka Ideeviida bränd. Seega ole valmis- just Sinu ideest võib saada Ideeviidale uus kuub. Info konkursi ja ideede esitamise kohta jõuab Sinuni Teeviit infokanalite kaudu. Uue taotlusvooru täpsed tingimused, ajaraam ja fookus avaldatakse projektikonkursiga seotud veebilehel hiljemalt mais.

Ideeviit pakub projektide arendamiseks nõustamist, tuge ja rahalisi vahendeid. Ideeviita rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus